BTV

nortrant

Well-Known Member
защо са толкова ТЪПИ ? :(

как може по великден да сложат такива яйца по новините ? :shock:

нямам думи ...
 
От: BTV

Не, просто не съм видял специално какви яйца са сложили и се интересувам какво толкова им е имало, че пускаш тема. Можеше да сложиш повечко информация.
 
От: BTV

Спор няма - тъпи са. Ама не разбрах за какво и този път са направили лошо впечатление.

Иначе тия бастуни за нищо не стават. Само олигофрени работят там. Ама и как манипулират обществото, чак ме е яд на овцете в тази държава.
 
От: BTV

Кви яйца бе :) те по 28 часа в денонощието разни кухи сериали дават ти яйцата забеляза ;) ... Кво ли ме дразни толкова тях ...
 
Последно редактирано:
От: От: BTV

Кви яйца бе :) те по 28 часа в денонощието разни кухи сериали дават ти яйцата забеляза ;) ... Кво ли ме дразни толкова тях ...

по новините...
нали пред водещите слагат неща според празниците
на нова година някакви играчки и венци
а на великден - яйца ....
сега бяха сложили 10-тина яйца от щраус - и тожа не е най-лошото...

познайте какво им беше/...

Правилно - Цвета - айде да са се объркали но пък те се изложиха яко - сложили са розови яйца ОМГ
нямам думи ...
ако някой намери жидео от ножините покрай празника да постне тук ..
 
От: BTV

Какво им има на розовите яйца от щраус?

Ако ги нямаше сега щяхте ли да пишете по форумите и да търсите видео за да го покажете? Нали се сещате, че ви манипулират ;)

BTV-то явно се учат от Апостол Апостолов :)
 
От: BTV

happyslacker в много теми съм чел твой постове -
много ме кефиш как се изразяваш и изобщо стилът ти на писане,
Поздражи.

П.П. пак ще потърся за видео...
 
От: BTV

в сайта на тези не съм влизал от месеци
не се бях сетил че имат архив... :D
 
От: BTV

Освен архив и "нов сайт" рекламират от месец-два :) ама лично аз никога няма да го погледна ...
 
От: BTV

Ето ги въпросните яйца:


Не са само розови - има и други. Колкото повече цветове - толкова по-голяма вероятност някой да се възмути и да почне да се оплаква по форумите ;)
 
От: BTV

Вие не разбирате тези от БТВ мислят с 5г. напред, след 5г. като вкарат ГМО кокошките ще ядат генно модифицирани храни и това ще са си напълно нормални яйца. :lol:
 

Горе