Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

"Дружинната ти" провери ли те дали си легнал навреме :) кажи и, че всичко е наред ... "напънал си се в нета" и по-горе си го излял ;) ..

Здравей, някакъв проблем ли имаш с мен?
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

Това е много грешно твърдение. Прекалено го подценяваш.

Защо да го подценявам то се вижда ясно, че в момента нещата вървят към 97 година при правителството на Виденов само, че този път ще е още по зле.
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

Аз проблеми с никой нямам, но ми писна от брътвежи за ББ. Накъдето се обърнеш все за него се говори, лоша или добра рекламата си е реклама, надявам се не е това за което си мисля
Здравей, някакъв проблем ли имаш с мен?
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

ВЕЙ и фотоволтаиците в БГ ги забрави - По скоро ще ни се иска да ги забравим. Хората които са се намърдали там са доста близки до правителството и бъди сигурен че още дълги години ще им плащаме необосновано високите цени за киловат час зелена безплатна енергия.

Както в др тема говорих трябва яко се реформира това с ВЕИ из цялото ЕС и цените да паднат или да се изискват бързо въвеждане на последните технологии, дето сега компаниите си ги стискат за след време, а иначе правих проучване за инвестиране във ВЕИ и по точно фотоволтайка, щото вятъра хиляди и 1глупости и изискания, та изкопнатата цена е 70 ст. киловат, а правителството иска да изпълни програмата си до 2020 за 16% дял на ВЕИ в крайното брутно потребление на енергия - еи на този месец край великотрновсе отвориха два нови парка на Корейци с обща мощност 42MW - няма как ще се обслужат интерсите на ВЕИ и респективно на големите в бранша - като гледам това е една от най-проволинейните политики на правитестовот, а и няма как да е нали ни цоцат и ние плащаме накрая тези ВЕИ-та - трябва серазвива БГ към всичко въозбновяемо, всичко конвенционални яко замърсяват а ЕС иска яко намалим вредните емсии така като гледам освен ВЕИ, геотермалните друго не можем - биогоривото вече не е на мода - остава само във водородната технология яко се ивнестриа в подобряване на технологията, ама от де кадри за това
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

БГ топ - По времето на Тодор Живков и на БКП са изградени хиляди километри пътища доста заводи и какво ли още не - нямам спомен да е ставало въпрос че е било добро управление и както може да видиш от репортажите на Георги Марков и хората по това време не са смятали че са живели добре.
Това че сегашното правителство е построило 20 километра магистрала и една спортна зала с пари събрани от предишните правителства не го прави добро правителство а по скоро го прави популистко - това правителство е най големият консуматор на готови средства в най новата ни история - до момента за три години изпапка 4 милиарда от фискалният резерв и сега е вдигнало мерника на 2-та милиарда в сребърният фонд за да може да закърпи положението до изборите догодина.
За една държава е важно правителството какви условия е създало за бизнес и инвестиции - защото когато работи икономиката този бизнес плаща данъци и с тези данъци се строят магистрали
Когато дойдеш на власт и за три години нямаш нито една мярка в подкрепа на дребният и средният бизнес - в същото време го смачкваш с нови и нови изисквания този бизнес умира и не плаща данъци - към това прибави безразборното популистко харчене на средства които си заварил на готово и сам ще си отговориш какво очаква БГ след ерата Борисов.
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

Б.Б е бъг в системата!!!
 
Последно редактирано:
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

Те тез магистрали, се за тях слушаме, ама кат им сложат една убава магистрална такса, тогаз ше са упулите.
И ше стане хем винетка, хем пътен данък, хем магистрална такса.
Щото треба сеналожат сички измислени данъци.
Щото сме данъчна държава. Пари могат да съберат само от данъци и глоби.
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

Здравей, някакъв проблем ли имаш с мен?

Споко, то като му видиш ника и си личи за какво става дума...

То само Трайчо май беше що-годе свестен в това жалко правителство и го махнаха. ББ е може би най-великия оратор и популист на нашето съвремие, обаче политическата му некомпетентност не може да съперничи с нищо.

Трайчо бил свестен? Тоя простак последната седмица заговори за приватизация на енергоразпределението. Това знаеш ли какво значи? Да се продаде държавният дял и ЧЕЗ, МЕЗ и т.н да вдигнат тока двойно, щото тогава няма да има кой да им пречи. Свестен...? Think about it...

По принцип подкрепям правителството, но и на мен взе да ми идва до гуша. Но все пак нека не забравяме, че някои неща (като здравеопазването) никога няма да се оправят, който и да дойде на власт. То това си зависи от хората вътре. Когато докторите започнат да говорят за пациентите като за хора, а не като за "крак, ръка" и т.н , тогава ще се оправи здравеопазването. Това че някой пияндурник е избутал медицинския, не го прави по-голям от другите... Ноо, това е положението! Мекия!
Докато не влезем в парламента със сила нищо няма да стане ;) Който и да ми хвалите, който и да ми плюете, който и да ми промотирате - все тая!! Народът ще е гладен, а ония педерасти ще са претъпкани! Т'ва е! Разликата между правителството на Борисов и другите преди него е една - повечето от хората на Борисов са стабилни и си имат предостатъчно пари. Докато другите идват гладни и си тръгват дебели. Т'ва е...
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

Моко много мразя некой като пише щуротии и си верва - ама иска и другите да му верват.

Би ли изредил колко от герберите са имали достатъчно кинти преди да стъпят на съответните постове - сигурен съм че трудно ще изброиш до 10 а те в момента имат пълна власт и на отговорни постове са назначени над 1000 човека

Само си припомни случаят с имотите на заместник председателя на партията вицепремиер и министър на вътрешните работи - и повече да не съм те чул да обясняваш как си били дошли с парите и държавната баница не ги блазнела.
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

При 16 министри коментар от рода на "трудно ще изброиш и 10" е малко нелеп, не мислиш ли? ТИ да не би да можеш ЛЕСНО да изброиш милионерите от предишното правителство? Имам предвид преди да встъпят в длъжност. Освен Доган и Сакс-а други може и да няма.

Борисов, Плевнелиев, Дянков. Цветанов, като го гледам на колко места е ходил и той не е бил на социални помощи. Аню Ангелов - военен, командир тук, началник там, аташе, т'ва онова, да не мислиш, че и той е карал на консерви боб? Тотю Младенов - архитект по образование. Те архитектите не взимат пари :) Въобще...
Ето ти няколко човека, които са си живеели добре и преди да влязат в министерския съвет. Не ми се ровичка повече. Ако искаш да им видиш биографиите - government.bg
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

Стимула не е нищо друго овен обслужването на нечии интереси, а в по-добрата светлина е създаване на големи връзки е и тези връзки пък ще обслуат пак частни интерси, като цяло политката е тръмплин за за развието ч на частнич бизнес я на по големи цели, щото едназаплата от няколко бона не е стимул, като тези пари ги вадят по много във фирмите си или за фирмите дето бачкат, другото е задоволяване на егото посреством власт - като цяло това е всичко с политиките по света и у нас, извемаване от народите за задоволване не шепа хора
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

Като говориш за Борисов да нямаш предвид милионите на Бориславова - от незнайно как придобитата и банка???
Незнам дали си спомняш цирка мисля че беше 2007 година когато ББ и ЦЦ за да подсигурят пари за изборите си заложиха къщите за няма половин милион - За тия милионери ли ми разказваш???

Или може би от тогава насам бизнеса много им е потръгнал - ЦЦ придоби няколко имота за които така и не можа да докаже от къде са парите.

Четете повечко преди да се изказвате неподготвени
 
От: Cancellation, mister Borisov! [Канселейшън г-н Борисов!

Аз предлагам да се добави филтър за политическите теми. Предполагам не само на мен ми е писнало да се впускам в безсмислени спорове за трети и четвърти лица.
 

Горе