Продава се: CC - До 70% отстъпка на НАЙ-КАЧЕСТВЕНИТЕ копирайтинг услуги във форума

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
9225414n.png
На някои места отстъпките са само в един ден, но при нас са ЦЯЛА СЕДМИЦА!

От днес до CYBER MONDAY можете да се възползвате от най-добрите намаления, срещани някога в историята на копирайтинга - до 70% на всички услуги, предлагани на сайта ccontent.pro!

Промоциите, които предлагаме:

Промоция 1:
Вземи 40% отстъпка на всички поръчки, които направиш до началото кибер понеделника. За целта трябва да ползваш кода BLACKWEEK на последната стъпка от поръчката си на сайта Creative Content. Няма никакви ограничения в използването, валиден е за всички услуги и може да се използва дори за абонамент. Точно така - това значи, че ако предплатиш, можеш да се възползваш от абонаментни услуги за неограничен период!

Промоция 2:
Направи поръчка на избрани от теб услуги и вземи 70% от стойността й като ваучер за следваща поръчка. Пример: Направи поръчка на обща стойност 100 лева, приложи промокода BLACKDISCOUNT, а ние ще пратим на мейла код за ваучер за 70 лева. Той може да бъде използван при следваща покупка на нашия сайт, независимо кога се състои тя и на каква стойност е. Единственото условие е, че той може да се използва само за една поръчка, а не за няколко.

 
Леле колко ще им кипне на колегите с това заглавие. Можеш ли да докажеш че прадлагаш НАЙ-КАЧЕСТВЕНИТЕ копирайт услуги, било то и във форума.
Съветът ми е да промениш заглавието.
 
Кофти, че смяташ негативизма, който отнасяш тук за неоправдан. Повтарянето на думата професионален е прах единствено в твоите очи.
 
Леле колко ще им кипне на колегите с това заглавие.

Няма страшно в този случай. Никой не го приема сериозно, за да се доближи дори малко до точката на кипене. Ивайло е непресъхващ извор на смях, веселба и закачки, за което сме му много благодарни. :)
 
Πoчнaxмe cи ĸaтo нa шeгa пpeз 2014 гoдинa…и ĸaтo пoчнaxa дa вaлят тeзи мнeния oт дoвoлни ĸлиeнти, ĸpaй нямa! Mиcлим, чe в тaзи ceĸция имa cпeциaлнo мяcтo зa Bac.

https://ccontent.pro/#portfolio :D:D:D
 
Πoчнaxмe cи ĸaтo нa шeгa пpeз 2014 гoдинa…и ĸaтo пoчнaxa дa вaлят тeзи мнeния oт дoвoлни ĸлиeнти, ĸpaй нямa! Mиcлим, чe в тaзи ceĸция имa cпeциaлнo мяcтo зa Bac.

https://ccontent.pro/#portfolio :D:D:D

Да вали, да вали... колко да вали? Като цяло едно мнение на кръст е валежа, което си е сахарска суша, мен ако питаш. :)

Важното е, че всички си обичаме Ивайло Ангелов. Както и да се изцепи, ние се усмихваме снизходително и си казваме - Ивчо, кво да го правиш. :)


p.s. харесва ми как е пренесена думата ''клиенти'' - на това му викам аз креативност. Да спазваш граматически правила е демоде.
 

Прикачени файлове

  • Без име.png
    Без име.png
    309.6 KB · Преглеждания: 33
Последно редактирано:
Да вали, да вали... колко да вали? Като цяло едно мнение на кръст е валежа, което си е сахарска суша, мен ако питаш. :)

Важното е, че всички си обичаме Ивайло Ангелов. Както и да се изцепи, ние се усмихваме снизходително и си казваме - Ивчо, кво да го правиш. :)


p.s. харесва ми как е пренесена думата ''клиенти'' - на това му викам аз креативност. Да спазваш граматически правила е демоде.

Що, бре Миче...??? К, като К*Р !!! Кир бе, Кир... :D
 
Вторник. Втори работен ден от седмицата. И си мислех... слънцето е главната причина за позитивно настроение и желание за нови подвизи. Но се оказва, че слънцето бледнее пред така привлекателната, умопомрачителна, качествена, ПРОФЕСИОНАЛНА оферта от НАЙ-ДОБРИТЕ. ЦАРЕТЕ. ЕКИПЪТ. СЕО-то, меката на копирайтинга. БРАВО, колега. Всеки си има таргет клиенти, но предполагам моите ще избягат, след като прочетат твоята реклама. УСПЕХ.
 
Димитър Маргаритов: "За да бъде едно намаление действително, стоката трябва да е продавана на старата цена поне 30 дни преди да бъде направено намалението."
 

Горе