ClickBump Engine theme - някой ползва ли тази Wordpress тема ?

BurnX

Well-Known Member
Обмислям закупуване на тази тема ClickBump Engine ( http://clickbumpengine.com/ ) но тъй като с вордпресс не съм се занимавал ме интересуват няколко неща.Гледам че след плащането на системата , може да си докупиш допълнителен облик от тук : http://clickbump.com/templates/ Правилно ли съм го разбрал

Трябват ли ми някакви допълнителни плъгини като All in one Seo и други при положение , че доколкото прочетох всичко е направено от към сео он пейд оптимизация.Хвалят я темата на няколко места из нета но ще се радвам на коментари от хора които са я ползвали и да ми дадат някой ценен съвет при ползването и.

Поздрави ,
Жоро
 
От: ClickBump Engine theme - някой ползва ли тази Wordpress тема ?

По бързи впечатления е парче грозен боклук, който просто леко улеснява някои моменти при правенето на Адсенс/Аффилиейт сайт. Които лесно се постигат с разни безплатни плъгини.

Ако ти се дават пари за тема, рекламирана като "SEO killer-optimized" и прочие маркетингови глупости, и имаш нужда от комерсиален съпорт, вземи нещо от типа на Genesis или дори Thesis.
 
От: ClickBump Engine theme - някой ползва ли тази Wordpress тема ?

Извинявай за глупавия въпрос, ама аз честно казано не виждам какво толкова ти е харесало в тази тема... Особено с тоя сайт тип "Магнитни наколенки от д-р Ливайн". С какво тая тема се различава от която и да е друга + някое плъгинче за onpage SEO?
 
И на мен не ми харесва. Напомня ми на старите джънк сайтове, които продаваха някакви шитове за без пари. Явно за това не се кефя на такъв тип страница. Аз лично се кефя (и мисля, че това е новия стил на sales страница), всичко да ти е подредено, компактно, да има пространства, както и да намериш и да се ровиш там където искаш. Всичко наблъскано на едно място малко ме плаши и минавайки през цялата страница все се намира нещо да ме разубеди да купя.

Това се приближава повече до стила, който бих препоръчал: http://publisher.clickbump.com/

Какво реално ще правиш с този скин? Ще продаваш нещо определено ли или просто информационна страница? Моите думи горе са на база опит, а като се изясни и за каква цел е дадена страница, тогава може и да се даде и по-обективно. Но ако се решил, гледай да не изглежда много CHEAP. ;)
 
От: ClickBump Engine theme - някой ползва ли тази Wordpress тема ?

Принципно нищо не ме е грабнало , просто търсих в гоогле , за лека сео оптимизирана тема и излезнаха теми в които я хвалят.Гледам има ротация на адсенс позициите при рефреш което ми хареса.
Пари определено не ми се дават освен ако качеството не е много осезаемо спрямо безплатната тема.
Някой може ли да даде линк към някоя безплатна и лека темичка , на която да закача основните плъгини и да се занимавам с контент и баклинкове само.
 
От: ClickBump Engine theme - някой ползва ли тази Wordpress тема ?

Ако е за Адсенс, бих ти препоръчал темите на Devpress или на Zee. Леки, изчистени, оптимизирани, както от към код, така и от към SEO.

п.п. Този съвет ми го даде човек, които има много сайтове с адсенс 4 цифрени суми от него. :shock: Всички друго си е рекламен трик.
 
От: От: ClickBump Engine theme - някой ползва ли тази Wordpress тема ?

Ако е за Адсенс, бих ти препоръчал темите на Devpress или на Zee. Леки, изчистени, оптимизирани, както от към код, така и от към SEO.

п.п. Този съвет ми го даде човек, които има много сайтове с адсенс 4 цифрени суми от него. :shock: Всички друго си е рекламен трик.

От толкова много теми свят ми се изви :) За адсенс ще се ползва на 1во време так че дай конкретна тема от която е доволен тоя с 4те цифри :) и аз натам съм тръгнал :) Нишата е красота.
 
От: От: ClickBump Engine theme - някой ползва ли тази Wordpress тема ?

От толкова много теми свят ми се изви :) За адсенс ще се ползва на 1во време так че дай конкретна тема от която е доволен тоя с 4те цифри :) и аз натам съм тръгнал :) Нишата е красота.

Основно Oxygen, Origin, zeeStyle, zeeSynergie. Въпрос на вкус. Пък за първите 2 теми, които е наблюдателен може би да получи и помощ във форума , защото знам, че автора следи темата. :wink:
 

Горе