Copy Writer

HeadShoT

Banned
Рейтинг - 88.2%
15   2   0
Пренаписвам статии:

Български>Български
Български>Англисйки
Английски>Български
Английски>Английски

Цена : 1 лев на статия с големина:
500 думи и до 2000 знака
 
От: Copy Writer

ръчно ли е пренаписването и гарантираш ли качество?
 
От: Copy Writer

Ръчна изработка и гарантирам качеството.Мога да дам за пример,хора на които съм пренаписвал статии.
 
От: Copy Writer

Ако си съгласен да ти дам една статия да я пренапишеш и ако ми хареса плащам и продължаваме сериозно вече
 
От: Copy Writer

пуснах една статия - ще напиша честно ревю като я получа
 
От: Copy Writer

ето го и ревюто - това не е пренаписване а по скоро сменяне на 50 думи от 500те в текста

ето тук може да видите приликите на статията която ми пренаписа с тази на оригиналната:

http://copyscape.com/view.php?o=712...ngproductsafetyandrisks.html&w=73&c=&i=1&r=10

като цяло не си заслужава дори и за тези пари...
 
От: Copy Writer

Ще дам и аз като се прибера от даскало ревю за превода :) (много зле като цяло, на места има неща на латиница, недопреведени от гугъл транслейт....)
 
От: Copy Writer

Първо за vetzkov :
Пренаписах я,но кажи ми,не са ли всичките,които са там изрази.Само думи няма нали.

Например как да пренапиша ADA's Seal of Acceptance, visit: www.ada.org/prof/prac/seal/index.html
или:
, two 30-minute
или ADA's Seal of Acceptance

Или другите
Но добре благодаря за хубавото ревю.

Sammy я дай моя превод насам дай и на английски и ми кажи,кое му е проблемното.Не оп аз ще го дам:

Про-erex-Анти импотентност »
Про-Erex, е мощна билкова форма, която ще пребори импотентноста естествено и ще ви върне обратно енергията на вашето представяне. Просто приемете 2 - 3 хапчета 45 минути преди секс, за да получите твърда ерекция по всяко време.
Какво прави?
Тази билкова форма подпомага организма за естествени възбуда, и увеличава кръвния поток, позволяващи ерекция. Тя е с много висок успех, дори и при пациенти, които имат изключителна импотентност. Въпреки това този продукт може да се използва и от хора, които не разполагат с импотентност, но просто искат да се подобри техният сексуален опит.

Има ли странични ефекти?
За разлика от текста на рецептите лекарството няма неприятни странични ефекти, но ако са на всяко лекарство,първо проверете съставките с вашия лекар. В малко вероятния случай няма да получите ерекция(приапизъм) ,но ако това не стане до 4 часа,отидете при своя лекар незабавно.

Как се приема?
Обичайната доза е 2 - 3 хапчета 45 минути преди секс. За някои клиенти 1 хапче е достатъчно, но неприемайте повече от 4 хапчета в рамките на 24 часа.

Какви са съставките?
Про-Erex не съдържа добавки
Pro-Erex не съдържа добавки, лубриканти или химикали

English
 
От: Copy Writer

За разлика от текста на рецептите лекарството няма неприятни странични ефекти, но ако са на всяко лекарство,първо проверете съставките с вашия лекар.
Про-Erex, е мощна билкова форма
Pro-Erex не съдържа добавки, лубриканти or химикали
не знам за мен лично това е много зле направен превод...
 
От: Copy Writer

Цената ти не е нормална. Ако смяташ ,че можеш да пренаписваш статии прави го и в DP. Там плащат по $2-$3 за 500 думи пренаписан текст. Тук явно един поръчва за проба на минимална цена и после целия форум ти се смее, защото е публикувал направеното от теб. Порочна практика, но такъв е българина.
 
От: Copy Writer

Цената ти не е нормална. Ако смяташ ,че можеш да пренаписваш статии прави го и в DP. Там плащат по $2-$3 за 500 думи пренаписан текст. Тук явно един поръчва за проба на минимална цена и после целия форум ти се смее, защото е публикувал направеното от теб. Порочна практика, но такъв е българина.

кво е порочното на това да се разбере дали я бива услугата?
 
От: Copy Writer

Порочна практика е открито да се плюе по хората във форумите.
 
От: От: Copy Writer

Порочна практика е открито да се плюе по хората във форумите.

кой плюе? аз казвам какво е качеството на статията... абе изперкала работа
 

Горе