Directory submission услуги

arsenal каза:
епас приемаш ли?
Да, бате спемени какви методи за плащане може да извършваме към теб. Ще олесниш всички. Даже и аз съм навит да проверя услугата. Все пак си от хората с голям тръст ранк тук.:) :wink:
 
kalin4y каза:
Ем, че в темата в digitalpoint си пише бре :)
Payment via PayPal.
Е, да ама там са индийци - тук като сме българи може още 100 варианта да се впишат. А съм сигурен че и e-passporte е възможна опция. :wink:
 
Moko каза:
не чаткам какво трябва да направя :oops: някой ще обясни ли, моля :oops:
Предлагат се директории събмишън услуги от страна на CrAzY-MaST-а, виж за каква оферта става дума. Това е добра услуга, спестява време, особенно ценна е за тези които имат ресурс, но не разполат с време.

Ако искаш просто го контакваш и го питаш дали ще има време за теб, и да се уточните за плащането. :wink:
 
Нямах нет вчера :( даже досега щях да съм приключил със kalin4y но така е когато забравям да го плащам :lol:

Иначе приемам PayPal, MoneyBookers(предпочитам pp, но и това е вариант...) запис, захранване на сметка и т.н Ако се сещате и за други начини - става :) в бг сме все пак ;)
За жалост e-passporte не е вариант възможен вариант засега :?
 
Бихте ли ми обеснили имам дебит карта, имам и кредит карта как да си регна сметка в ПП, за да мога да правя плащания и да получавам пари :)
 

Горе