Dolphin Deals, как да се отърва от тази гадина???

uni-web

Well-Known Member
Хиляди пъти, я махам тази гад и вечер по някое време, нямам си на идея как се закача докато спя рестартира лисика и се самоинсталира.

Какво ли не пробвах и тествах, обаче гадината си продължава, а уж го маха нацяло.

Това чудо ми се лепна когато ме задължиха от тъпия скайп да карам с новата версия. :(

Пък товари здраво и процесора и рам... Просто е някакъв ад, давайте съвет. :(
 
От: Dolphin Deals, как да се отърва от тази гадина???

Не го знам кое е това, но виж в аддоните на мозила, хром, в програмите също така (ад-ремуув) огледай внимателно, че името може да не е същото или подобно, също и в старт меню - папките на програмите.
Копирай му точното име и го пускаш за търсене, например Dolphin Deals remove и четеш (внимавай да не си свалиш софтуер, който ще го махне, че после...). :)
 
От: От: Dolphin Deals, как да се отърва от тази гадина???

Огледал съм, чистих всичко, рестартове , пак чистене, и не го знам от къде се вързва, а хрома не съм го пускал от седмица поне защото ме нямаше.

В гугъл търсих следвах едни инструкции и пак се свързва гадинката, а товари проца на 90% :) направо не знам какво да му мисля вече, а не ми се преинсталира зареди една гад. :)

Не го знам кое е това, но виж в аддоните на мозила, хром, в програмите също така (ад-ремуув) огледай внимателно, че името може да не е същото или подобно, също и в старт меню - папките на програмите.
Копирай му точното име и го пускаш за търсене, например Dolphin Deals remove и четеш (внимавай да не си свалиш софтуер, който ще го махне, че после...). :)
 
От: Dolphin Deals, как да се отърва от тази гадина???

Пренинсталирай, сложи си non-windows OS и ще си решиш проблема с всички такива гадини.
 
От: Dolphin Deals, как да се отърва от тази гадина???

BOOT SAFE MODE WHIT NETWORKING
Сваляш Malwarebytes и SpyBot Seach and destroy. Инсталираш и сканираш докато си под Safe Mode. Няма гадина която до сега да не съм махал с въпросните 2 програми.
 
От: Dolphin Deals, как да се отърва от тази гадина???

Не съм му свикнал на линукса, а и доста софтуер няма да мога да ползвам, иначе всеки ме съветва да минавам на него. :)
Пренинсталирай, сложи си non-windows OS и ще си решиш проблема с всички такива гадини.
 
От: Dolphin Deals, как да се отърва от тази гадина???

Ще тествам, сега да видим, дано се оправи така, че това е много гадно животно, а сега съм с малко рам, и направо ме трепе. Благодаря!
BOOT SAFE MODE WHIT NETWORKING
Сваляш Malwarebytes и SpyBot Seach and destroy. Инсталираш и сканираш докато си под Safe Mode. Няма гадина която до сега да не съм махал с въпросните 2 програми.
 

Горе