ePay - струва ли си ?

Струва ли си да се интегрира ePay ?

  • Да

    Votes: 1 100.0%
  • Не

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    1

apaunovski

New Member
Продавам уебхостинг услуги и се интересувам, ePay.bg струва ли си да се интегрира ?

ePay модулът за WHMCS струва 140лв., което не е малко при положение, че PayPal и др. услуги са безплатни за интеграция и модули за тях се предлагат без пари във WHMCS MARKETPLACE.

Та, въпросът ми е, ще бъде ли от полза за клиентите ми значително, ако интегрирам ePay.bg ?
 
Продавам уебхостинг услуги и се интересувам, ePay.bg струва ли си да се интегрира ?

ePay модулът за WHMCS струва 140лв., което не е малко при положение, че PayPal и др. услуги са безплатни за интеграция и модули за тях се предлагат без пари във WHMCS MARKETPLACE.

Та, въпросът ми е, ще бъде ли от полза за клиентите ми значително, ако интегрирам ePay.bg ?

Аз имам за моите сайтове опция за разплащане с ePay и г/д 20%-25% (но не повече) от разплащанията стават там. Само че не съм с модул, ами просто с бутон и после страница за пренасочване.

А и съм и в друга ниша.

Защо не го направиш просто с бутон?
 
Защото след извършване на плащане, системата трябва да провери пристигнали ли са парите и ако да, да настрои съответните хостинг пакети и домейн имена.

Иначе трябва да го правя ръчно, което е минус, защото клиентите обичат мигновено действие това ще ме постави назад пред конкуренцията, които правят всичко автоматично.
 
Четеш тази тема, избираш си multi-gateway provider, който предоставя множество методи както online, така и offline + wallets + pre-paid + IBAN + какво ли още не, ако НАИСТИНА искаш да си не напред, а НАРАВНО със сериозната конкуренция. Към днешна дата си все така назад, поне що се отнася до payment methods. ePay не решава никакъв проблем. Нито са ясни markets пазар за продан на тези web hosting услуги.
 
Последно редактирано:

Горе