Ex-Tv.Net For Sale

exP

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продава се www.ex-tv.net

ето снимка на статистиката

http://ex-tv.net/stats1.JPG
http://ex-tv.net/stats2.JPG
http://ex-tv.net/stats3.JPG

Искам да допълня че не са използвани сайтове за генериране на трафик може да проверите в самия сайт

доходите на сайта за горе долу месец са около 30$ в гугъл не съм разпространявам сайта регнат е в около 40 директории повечето чужди :) сайта не иска много подръжка можеби само малко реклама има админ панел от който може да се контролират каналите

домейна изтича на 15-Feb-2009 хоста изтича на 06.06.08 сайта разполага и с скрипт за смс реклама

Цена 600 лева :) може и коментар по нея за контакти
Емайл:[email protected]
Скайп:blondin400
Icq:266 261 089
Yahoo msn:rusiqx

П.п Сайта ще има безплатна реклама за 2 месеца във www.yuuppie.com ( в момента се развива ) След като бъде продаден

Може да има коментар по цената !
 
Последно редактирано:
От: Ex-Tv.Net For Sale

Здравей,
би ли уточнил цената какво 600 е...
Не съм заинтересуван, но според мен не се подразбира.

Поздрави, Александър
 
От: Ex-Tv.Net For Sale

оправих поста мислех че се подразбира все пак сме в Бг но както и да е мерси за забележката :)
 
От: Ex-Tv.Net For Sale

ОК, успех с продажбата.
Във форума май повечето работят с долари :)

Поздрави, Александър
 
От: Ex-Tv.Net For Sale

използвам съм готов скрипт за да мога да скрия стриимовете да немогат да се крадат но съм го внедрил в нов дизайн за да бъде по стилно цената ако се струва висока може да има коментар ако има заинтересовани
 
От: Ex-Tv.Net For Sale

Добро е сайтчето. На мен лично не ми допада само лентата с каналите, че е направена толкова дълга а не е внедрена горе да се вижда :). Заради това, че скрипта е готов, също спада цената. Ако найстина сайта прави по 30$ месечно, според мойте предценки и с тези посещения - цената му не трябва да е по-висока от 360$.

@exP успех с продажбата
 
От: Ex-Tv.Net For Sale

ne me razbra tva nie ot deda znaem che ne e ot dr site ? i da se opitvash da poslagvash ? a iskam da kaja dai chanel na domaina ako imash ako nemash good luck with prodajbata

ами нямам собствен канал как да докажа че не лъжа в този случай....
 
От: Ex-Tv.Net For Sale

нова цена 500 лева... трябват ми спешно парите
 
От: Ex-Tv.Net For Sale

четох някаква статия че се изчислява 12x месечния доход и тук са го казвали не мисля да го продам за 180$.... ако найстина има някой заинтересован мога да го бутна до 400 с малко пазърлък найстина ми трябват спешно парите :( нямали навити
 
От: Ex-Tv.Net For Sale

brat mi zavisi kav e site dai celiat profil za tezi 12 meseca ako imash izobshto screen za 12 meseca pe4alba be izoshto site imali edna godina ? takiva sitove se prodavat za ne pove4e daje e trudno da se kaje 4-6 meseca pe4alba osven ako site ne pe4eli super stabilno i e po star ot 2-3 godini!
 
От: Ex-Tv.Net For Sale

Сайта верно няма 1 година но гугъл съм го сложил от 1 месец... но както и да е аз казах за 180$ няма да го дам ако има навити да пишат ако не.... защото ако намера парите може и да не го продавам.... ся сложих реклама да го разпространя малко
 

Горе