Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

uni-web

Well-Known Member
Първоначално като видях ми се стори невероятно за първи път видях банер реклама в фейса писах в групата на предприемач в фейса блинки ми поиска скрийн, ами ето го и него:


FireShot Screen Capture #044 - 'Bg Game database' - www_facebook_com_BgGameDatabase.jpg
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

Честно да ти кажа, не е зле да провериш дали не си лепнал някой троянец. Преди време на един потребител така му излизаше пейпал бутонче. Фейсбук да показва адсенс....просто няма никаква логика и смисъл :)
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

Честно да ти кажа, не е зле да провериш дали не си лепнал някой троянец. Преди време на един потребител така му излизаше пейпал бутонче. Фейсбук да показва адсенс....просто няма никаква логика и смисъл :)

Днес сканирах братле, ако съм лепнал значи антивирусната ми хич я не бива, но до 19 часа нямаше такова нещо.
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

Ами аз не виждам никакви реклами. Я дай пъблишър ид-то на тоя адсенс :)
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

Импосибъл ! Нещо не е наред !
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

На мен ми показва чисто в момента.
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

Не мога го хвана по фаербъга нонстоп ми се мести зареди постоянните рефреши по фб. :(
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

На мен ми излизат реклами на adx.bg :lol:
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

На мен ми излизат реклами на adx.bg :lol:

Е покажи и докажи па тогава говори иначе се поспри и замълчи!!!
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

Както и да е аз си лягам утре ще му мисля дали проблема е при мен или не, ще пусна пак един пълен скан ако не се справи ще извикам нортана на помощ той с всичко се справя ама ми е..а майката на pc. Дано проблема да е в моя телевизор. ;) Лека братлета и приятен лаф.
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

На мен ми излизат реклами на adx.bg :lol:
:-o :-o :-o
Блинки пак е хакнал системите :lol:
 
От: Re: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

и фейсбук показва реклави в адсенс днес цял ден на най различни социални сайтове го видях

От вчера почти всяка втора реклама в тубата е на ФБ.
 
От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

Доста ги тровят фейсбук за неефективна реклама. Рекламодатели настояват социалната мрежа да докаже, че „кликовете“ върху рекламите им са реални.

Партньорството с гугъл не е случайно ... Адурдс се слави като най-ефективната реклама, така че е нормално да се комбинират.
 
От: От: Facebook започна до показва реклами на Гугъл!!!

Доста ги тровят фейсбук за неефективна реклама. Рекламодатели настояват социалната мрежа да докаже, че „кликовете“ върху рекламите им са реални.

Партньорството с гугъл не е случайно ... Адурдс се слави като най-ефективната реклама, така че е нормално да се комбинират.

Е те акциите им паднаха до няма и къде, точно заради липса на приходи от рекламата.
 

Горе