Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

redrum

Well-Known Member
Собственикът на Farmville - Zynga реши да направи една от най-популярните си игри платена. Целта е да се избегнат евентуалните загуби при излизането на „фермата" и други онлайн игри от социалната мрежа Facebook.

Въвежда се първоначална такса от $5 за създаването на акаунт. Спират се и безплатните подаръци, съобщава kaldata. Обмисля се вариант Zynga да направи платени и другите си игри.

http://news.ibox.bg/news/id_300482005

А сега де :-o:-o:-o:lol:
 
Кой го беше казал тук във форума: "Хората цял живот учат, за да не им се наложи да хващат мотика в ръка, вие се стремите и онлайн патки да пасете."
 
От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Това преля чашата и хората най-накрая ще се вдигнат на масов протест:D
 
От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Е да си призная, имаше период в който и аз играех, но бързо ми омръзна.
Мен друго ме е яд, цъкам си една игричка, Zuma Blitz във фейса, неангажираща е, беше на Pop Cap.
Ама тия zynga купиха pop cap и сега най-вероятно ще ми преебат игричката.

А като цяло мисля, че Зинга много ще изгуби при раздялата си със фейса. Празнината много бързо ще се запълни.
 
Re: От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Това преля чашата и хората най-накрая ще се вдигнат на масов протест:D
Масови протести и групови самоубийства. Това ни чака. :D :D :D

Мисля си, че сега е момента, в който някой трябва да направи една фен страница, против това ново въведено условие. Да направи поне някой друг кинт от това.
 
От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Въпросът е дали ще се намесят Анонимните ? Сериозна работа е, няма място за смях. Пък знае ли човек - може да се вдигне интереса към селското стопанство.
 
От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Нямат срам тия на най-скъпото на бгмамите ще посегнат. :mrgreen: Аз тъкмо да се навия да го играя и те ще го направят платено. :lol:

Както биха казали конспираторите тия са комунисти и това е разработка на военните. Сега ще спрат Farmville както спряха Мелодия на годината. :D
 
От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Налегна ме едно такова извратено задоволство от тая новина, не знам защо :D
 
От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Крайно време беше! :D Откога наливам пари в Зинга да спрат тази малоумност и да ми редиректнат играещите в моята градина! :twisted:
 
Re: От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Нямат срам тия на най-скъпото на бгмамите ще посегнат. :mrgreen: Аз тъкмо да се навия да го играя и те ще го направят платено. :lol:

Както биха казали конспираторите тия са комунисти и това е разработка на военните. Сега ще спрат Farmville както спряха Мелодия на годината. :D
С БТВ pay per view и платения Farmville, направо ще ги съсипят миличките. Ще е едно седене и мислене на глупости по цял ден, сега поне имаха какво да им отвлича вниманието. :)
 
От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Нито веднъж не съм играла на това нещо, поканите за фермата ги игнорирам, а някой ако продължи да ме кани го трия от приятелите. Една позната преди ми беше казала, че ставала в 4 през нощта да си полива някакви растения там и не знам какво си. Тая същата цял ден не можеш да я накараш да измие чиниите и да свръши някаква реална работа, ама на, става в 4 да си гледа фермата. Ако трябваше да стане в 4 да чисти на истински крави, нямаше да го направи посмъртно.
 
От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Това по-голяма краста и от турски сериал :) Ако на някой ще му липсва, мога да му предложа 10дка да си ги копа :twisted:
 
От: Farmville става платена - милиони виртуални селяни ще плачат с кървави сълзи!

Ако имаше и такива фермери извън играта, доста милионери щеше да има :lol:
 

Горе