FB блокиран профил ?

C.Cenov

Well-Known Member
Добър вечер :),
от фб са блокирали един от най-ценните ми фейк профили и ме карат да познавам някакви снимки на "приятели", като опитам да се логна. Пробвах да ги научкам, но ме връща пак да познавам, понеже не било достатъчно точно. Някой друг да се е сблъсквал с подобен проблем ? Чудех се за някакво решение, но май няма начин да се отблокира, без реално да познаваш хората и да им посочиш имената(дава ти 6 имена отдолу), а профила има над 2к приятели...
 
От: FB блокиран профил ?

Минавал съм през това, то пуска едни и същи хора за разпознаване. Като ти покаже някой, ще ги търсиш през търсачката с друг профил. За няколко дни успях да мина защитата :)
 
От: FB блокиран профил ?

Благодаря, за днеска май си избичих лимита и не ми дава повече, пробвах го това което казваше но не даде много голям резултат, т.е излизаха един куп хора.. обърнах внимание, че освен снимките и имената ги повтаря долу, та там ако мога да хвана някой коз ще е добре :D
 
От: FB блокиран профил ?

Търсиш по името и ще се получи. Дано не са го променили :)
 
От: FB блокиран профил ?

Ще пиша ако премина защитата идните дни. Не мога да ти дам репутация, сори :confused:
 
От: FB блокиран профил ?

Това е начин - търсиш по името и се молиш да публикуват снимките публично.
 
От: FB блокиран профил ?

Ще пиша ако премина защитата идните дни. Не мога да ти дам репутация, сори :confused:
Остави я тая репутация, имам си достатъчно. Пиши като има резултат :)
 

Горе