Form 1042-S пари от Ютюб изисква Amazon Tax interview

7564321

New Member
Печеля някакви си 9-10 долара от Ютюб и сега от моя MCN - Curse искат да попълвам формуляри като W-8BEN , и накрая на процеса пише,че ще ми пращат формуляр 1042-s ,който изглежда написан на китайски,защото изисква разни кодове при попълването. Непопълването на този формуляр или грешното такова, ще доведе до глоба. Не си струва проблеми, но пък колкото и да е приходите които правя пасивно все са нещо. Какво да направя ? Да попълня ли бомащината и да се надявам да не стане проблем, или да зарежа тези глупости?
 
Петък вечер... нормални са такива теми :D Не би трябвало да имаш някакви проблеми с YouTube.. Това което описваш е някакъв петъчен филм , след алкохолна фиеста :D
 
Тия измислици са само за жалките американци, да се отчитат пред тяхното IRS. Отбелязваш някъче че си бугарин и не се занимаваш. С такива MCN мрежи също не е хубаво да се занимаваш.
 
Тия измислици са само за жалките американци, да се отчитат пред тяхното IRS. Отбелязваш някъче че си бугарин и не се занимаваш. С такива MCN мрежи също не е хубаво да се занимаваш.
Плащат ми каквото съм изкарал всеки месец, а ако се занимавам със Adsense дирекно ще трябва да чакам да изкарам 100 долара, и чак тогава ще ми платят. Едно време MCN даваха лиценз за да мога да монетизирам геймплей. Абе ако някой някога е попълвал 1042-S да ми обясни кога го получава, как го попълва и дали е имал проблеми с него.
 

Горе