Google и новите им текстови реклами? Отзиви?

monefff

Well-Known Member
Видях, че Google са променили текстовите им реклами, като са сложили някакъв бутон..

Как е ефекта при Вас?

google i novite im ads.png < Ето ги новите реклами..
 
От: Google и новите им текстови реклами? Отзиви?

Сега като казваш при мен този бутон май го има само на големите квадрати. Откога е тази новост? Не се взирам (само проверявам на място ли са рекламите и колко са донесли :lol:) чак толкова затова питам?
 
От: Google и новите им текстови реклами? Отзиви?

И аз ги забелязах преди малко. По-кликаеми ми изглеждат, но ще видим след време.
 
От: Google и новите им текстови реклами? Отзиви?

Сега като казваш при мен този бутон май го има само на големите квадрати. Откога е тази новост? Не се взирам (само проверявам на място ли са рекламите и колко са донесли :lol:) чак толкова затова питам?
Ми не знам да ти кажа.. Аз го видях, преди около седмица, ама НЕ на всички сайтове беше.. А сега е навсякъде..

И аз ги забелязах преди малко. По-кликаеми ми изглеждат, но ще видим след време.
Да.. ама дали като се цъкне на тая стрелка ще дава $? Защото като цъкна на тайтъла на самата реклама ми показва някво различно урл, спрямо от това на стрелката..
 
От: Google и новите им текстови реклами? Отзиви?

Аз ги забелязах от вчера на един сайт и май процента на кликаемост е скочил с известна степен

според мен просто ще е временно докато потребителите научат че това ас пак реклами :)
 
От: От: Google и новите им текстови реклами? Отзиви?

Да.. ама дали като се цъкне на тая стрелка ще дава $? Защото като цъкна на тайтъла на самата реклама ми показва някво различно урл, спрямо от това на стрелката..

Това е част от рекламата, така че няма начин да не се заплаща. Трудно ще мога да преценя какъв е ефекта, по принцип декември и януари кликовете ми носят по три пъти отгоре. Чак февруари ще мога да преценя.
 

Горе