Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащания.

darkenergy_

Active Member
Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащания. Моля въведете своя пин.

От къде да го взема този пин? Уж трябвало да го получа на акаунта си, но не помня да съм получавал нещо.
 
От: Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащани

Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащания. Моля въведете своя пин.

От къде да го взема този пин? Уж трябвало да го получа на акаунта си, но не помня да съм получавал нещо.

Трябва да го получиш на адреса който си въвел като пощенски плик. Вътре ти е кода.
 
От: Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащани

Имаш предвид физическият адрес, домашният ми адрес, а не имейлът, нали ?
 
От: Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащани

Да колегата има предвит физическият ти адрес.До 2-3 седмици трябва да пристигна едно писмо и вътре е кода :)
 
От: Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащани

Май беше при достигането на 10$ ти го изпращат този код в сгънат в една картичка :D
 
От: Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащани

70 долара е граница, ако не ме лъжат спомените.
 
От: Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащани

А ако са задържани плащанията т.е. аз ги пускам, когато реша, а не автоматично при достигане на определена сума ... мога ли да им изискам предварително ПИН кода, тъй като до момента не съм получавал плащания?
 
От: Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащани

При мен ПИН-а ми пристигна след като направих мин. сума за изплащане (70 Евро е вече). И аз бях дал опция за задържане на приходите.
Имаше опция да заявиш повторно. Провери как става номера точно.
 
От: Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащани

При мен е малко над 10 долара. Сигурно ще ми пратят пин и като стигна 70 ще мога да пусна първо плащане (тоест евро, не долари. Ккато и да е...)
 
От: Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащани

Ще ти пратят пин като достигнеш 70, мисля че така беше.
 
От: Google Adsense : Плащанията към Вас са задържани. Няма да бъдат направени плащани

При мен е малко над 10 долара. Сигурно ще ми пратят пин и като стигна 70 ще мога да пусна първо плащане (тоест евро, не долари. Ккато и да е...)

По принцип до достигане на 70 няма да получиш плащане. Щом си минал 10$ тия дни и писмо ще ти пратят автоматично, по спомени.
 

Горе