Google AdSense настройка на Western Union Quick Cash

NovaPS

Well-Known Member
Здравейте,

Днес забелязах, че от Гугъл са ми пратили съобщение, с което ме уведомяват, че паричките ми вече ще са в Евро, а не в Зелено. - Нищо лошо.

Видях също, че и плащанията ми са задържани,

Необходимо действие
Моля, изберете или потвърдете начин за получаване на плащания

Това вече го бях правил, но си помислих, че след промените трябва да го направя отново. - Ок

Ок, ама не точно....

Настоящо име на бенефициент: Собствено Бащено Фамилия
За да гарантирате, че плащането Ви с Уестърн Юниън ще бъде извършено правилно, трябва да ни предоставите правилно изписаното име на текущия бенефициент, както е показано по-горе. Ако е необходимо, можете да включите презимето или инициалите си заедно със собственото си име. Имената, които въвеждате по-долу, трябва да отговарят точно на името на текущия бенефициент. Ако Ви се налага да актуализирате името си на бенефициент, моля, свържете се с нас

Собствено име на бенефициента:

След въвеждане на "Собствено" ми излиза тази грешка...

Трябва да въведете настоящото име на бенефициента, разделено на собствено и фамилно име. Ако е необходимо да актуализирате това име, се свържете с нас.

Пробвах какви ли не комбинации, но не става.
Някой да има идея как да действам в случая? Че имам 40 Евра, с които смятах да си платя хоста....
 
Последно редактирано:
От: Google AdSense настройка на Western Union Quick Cash

Същите имена както до сега са били ли въвеждаш?

Сам ли се е сменил на евро? Без да се съгласяваш?
 
От: Google AdSense настройка на Western Union Quick Cash

Същите имена както до сега са били ли въвеждаш?

Сам ли се е сменил на евро? Без да се съгласяваш?

Да, същите. Съгласих се естествено, но не подозирах, че ще има такъв проблем.




A.... оправих се.... Въведох Собствено+Бащено, а отдолу Фамилия
 
Последно редактирано:
От: Google AdSense настройка на Western Union Quick Cash

A.... оправих се.... Въведох Собствено+Бащено, а отдолу Фамилия

Правилно си направил. Така се прави според документацията.
 
От: Google AdSense настройка на Western Union Quick Cash

А чел ли си няколкото теми по въпроса за преминаването в евро :) ?
 
От: Google AdSense настройка на Western Union Quick Cash

Вероятно все още не е разбрал, че трябва да се регистрира по ЗДДС, защото е сключил договор с Ирландската фирма на Google...
 
От: Google AdSense настройка на Western Union Quick Cash

А чел ли си няколкото теми по въпроса за преминаването в евро :) ?

Вече, да. :mad: Но така или иначе прочетох друго, което е по-лошо.

Праг за извършване на плащане 70 евра...

Вероятно все още не е разбрал, че трябва да се регистрира по ЗДДС, защото е сключил договор с Ирландската фирма на Google...

А това свързано ли е с "Данъчна информация" в профила ми? Щото там пише:

Google не изисква предоставяне на данъчна информация за този профил в AdSense. Издателите в AdSense носят отговорност за спазване на местните данъчни закони съгласно изискванията на службите по местоживеене на отделните издатели.

Предположих, че може да пише така щото нямам още 70 евро, ама в "Праг за изпращане на данъчна информация" пише "няма".

Все тая... видело се е, че и тази година ще плащам с VISA :twisted:
 
От: Google AdSense настройка на Western Union Quick Cash

"Google не изисква предоставяне на данъчна информация за този профил в AdSense", защото ти вече си я предоставил.
 
От: Google AdSense настройка на Western Union Quick Cash

Голяма клизма. Добре, че беше темата да си пропомня трика с имената. Кой е този стандартн не знам съвсем, но поне можеха да сложат примери. Променили са и лимита на парите и всичко. А като конвъртнат всичките акаунти в DoubleClick новите туулки и ще стане още по-малазало. Рових, ръчках, гледах, зарязах за сега...
 
От: Google AdSense настройка на Western Union Quick Cash

Пуффф и аз точно сега с това се мъча и въртях и комбинации хиляди и така както сте написали тук и пак една и съща грешка ми плюе. :evil: Моля за малко хелп. В горното поле въвеждам:

Hristo Naydenov

а в долното

Iliev.

И да наистина много смахнато поне пример да имаше кво точно искат аз един час тетрис нареждам зареди тях.

Благодаря предварително за помощта!
 

Горе