google adsense

Emi4a

Active Member
Съжалявам за спама , но имам въпрос към вас. Никой не ми отговори в тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14926
затова реших да направя отделна тема.

Има ли някакъв начин да ме удобрят по-бързо от google adsense . Вече чакам 1 месец да ме удобрят , много бавна им е системата . Колко още ще чакам и дали да правя нова регистрация
 
От: google adsense

Ще те одобрят когато решат. Почакай още малко. Пък ако не стане направи един сериозно изглеждащ блог, с повече уникално съдържание и опитай пак.
 
От: google adsense

Принципно поне преди хората в Г. доста бързо в рамките на една седмица ти даваха отговор ще те бъде или няма да те бъде. Странно ми изглежда цял месец да чакаш, а и да продължаваш да чакаш…
 
От: google adsense

Еми какво да прави, освен да се оплаче на арменския поп. Тука скоро още някой се оплакваше, че е чакал много време.

А можеш да почнеш да си правиш новия сайт докато чакаш пък ако стане през това време още по-добре :)
 
От: google adsense

Ако в сайта си пишеш така както пишеш във форума няма да те одобрят никога.

Ако искаш да те одобрят бързо трябваше преди да пуснеш молбата си за одобрение да направиш блог в Blogger.com с текст, който е написан грамотно и е на тема, която не е включена в черния списък - не трябва да се нарушават правилата на Google. С друг сериозен сайт също одобряват бързо.

Сега нищо не можеш да направиш освен да чакаш (или да се опиташ да отвориш акаунт на друго име с друг адрес, но това значи, че другият човек трябва да е съгласен да получава парите, което много усложнява нещата).
 
От: google adsense

Два акаунта на едно име не може. Ще трябва да ползваш друго.
 

Горе