Google Analytics въпрос

Гугъл просто не показва кл. думи. Това означава not provided, излизаш и са влизали за тях през сърча на Google, но не може да разбереш кои са. Виж да свържеш двата си акаунта - Analytics & Webmaster tools, поне във второто ще видиш за какво и къде излизаш, и от там може да си направиш засечката. ;) Това е най-доброто, което мога да те посъветвам аз.
 
От: Google Analytics въпрос

Щом съм отворил тема значи въпроса ме интересува ... Аналитикс ми казва , че има един вид има 80 човека , които са влезли през чичо гошо обаче не можем да ти дадем или не знаeм с каква ключова дума така ли ? А за другите 70 посещения имат мн подробна информация за ключовата дума
 
От: Google Analytics въпрос

Щом съм отворил тема значи въпроса ме интересува ... Аналитикс ми казва , че има един вид има 80 човека , които са влезли през чичо гошо обаче не можем да ти дадем или не знаeм с каква ключова дума така ли ? А за другите 70 посещения имат мн подробна информация за ключовата дума
Правилният глагол е не искаме да ти дадем!
 
От: Google Analytics въпрос

На всички, които го забелязаха като започна да се появява преди около 4 години им се струваше странно. Толкова странно, че когато процента му се вдигна драстично, се заговори , че SEO-то умира и подобни. Има изписано много инфо по въпроса.
Като за начало питай Гошко за not provided и после потърси how to see not provided Някои от резултатите нормално се припокриват. Успех в разгадаването на not provided:wink:
 
От: Google Analytics въпрос

Все още се учудвам как има хора без акаунт във WMT или SE и правят сайтове.

Сериозно!
 
От: Google Analytics въпрос

Ами тогава що питаш такъв въпрос какво е "not provided"?

То още 2011 почна да излиза това чудо и беше ясно че ще доминира. Няма как да свържеш посещенията по ключова дума без WMT.
Ако искаш да гледаш - ей ти SE и си рови на воля. Уловка - можеш да гледаш информацията само за последните 90 дена. Обаче там гледаш много други неща - импресии, ЦТР, позиции и т.н. Даже можеш да гледаш как по зададена ключова дума си варирал през различните дни.

Представи си монета - има права и обратна страна. Сега си представи GA и WMT. Ако искаш да видиш монетата ще трябва да я въртиш. По същия начин ако искаш да видиш какво има даден сайт - GA+WMT и си прескачаш напред-назад.
 
От: Google Analytics въпрос

Хм, не е 100% :)
В стария изглед си го пише, в новия не виждам да го пише, но проверих току що :), на сравнително посещаван сайт (~10000 органични дневно) - показва около 40%

Освен ти да си някакъв специален :)
 

Горе