Google discovery

yavkata

Active Member
Здравейте, не видях никъде да има такава тема в форума и затова реших да създам.
Има ли хора който правят посещения от Discovery и последния месец дали имат голям спад на посещенията.
При мен спада е голям и стана плавно и вече удари 0.
 
това са статистики за 3 месеца назад от както се появи проблема
Screenshot 2024-06-25 201228.jpg

Тук вече си е преди как си работеше


Screenshot 2024-06-25 201306.jpg

От както имам затруднения с посещенията от там забелязвам, че самите новини където предлага в момента не са актуални за моите интереси или пък ми показна твърде малко или пък ги повтаря.
 
три месеца назад започва Google’s March 2024 Core Update, which took about 45 days to complete

и след това е спам ъпдейта от преди 4 дни където са порязани предимно малките собственици на сайтове

Не съм напълно сигурен но датите на започването на проблема и ъпдейтите съвпадат
 
три месеца назад започва Google’s March 2024 Core Update, which took about 45 days to complete

и след това е спам ъпдейта от преди 4 дни където са порязани предимно малките собственици на сайтове

Не съм напълно сигурен но датите на започването на проблема и ъпдейтите съвпадат
Да точно когато почна първия ъпдейт март месец няколко дни след това започнаха спадовете и имаше дни в които се оправяше, но в момента от началото на юни стана още по зле вече напълно удари 0.
 
Е поне знаем какво е аз съм малко далеч от сео комюнитито вече (но още получавам новини) и засега не е излизало какво да се направи поне при мен
 
три месеца назад започва Google’s March 2024 Core Update, which took about 45 days to complete

и след това е спам ъпдейта от преди 4 дни където са порязани предимно малките собственици на сайтове

Не съм напълно сигурен но датите на започването на проблема и ъпдейтите съвпадат
От всякъде режат органичния трафик :/
 

Горе