Guest blogging - Гост блогване [ТЪРСЯ]

От: Guest blogging - Гост блогване [ТЪРСЯ]

Хора, защо не ги пишете тия неща на едно място? Има 4 теми едни и същи една под друга. Не че е голям проблем, но всеки ден пишем едно и също. Поледни правилата за гост блогъри в myblogroll.eu. Ако ти върши работа пиши ми.
 
От: Guest blogging - Гост блогване [ТЪРСЯ]

Предлагам някой да направи тема за guest blogging и всички да вкарват блоговете си като коментари, без излишен спам. Така като на някой му потрябва, отива и гледа за блогове на неговата тематика и се свързва със собственика.
 
От: От: Guest blogging - Гост блогване [ТЪРСЯ]

А каква тематика те интересува ?

Всякаква тематика. Пиши на ЛС какво имаш.

Здравей,

На каква тематика пишеш или си заинтересован да пишеш?

Ето и при мен има предложение: http://www.itzone.bg/guestblogging/

Искам да си направя списък с блогове. Тематика - всякаква.

Хора, защо не ги пишете тия неща на едно място? Има 4 теми едни и същи една под друга. Не че е голям проблем, но всеки ден пишем едно и също. Поледни правилата за гост блогъри в myblogroll.eu. Ако ти върши работа пиши ми.

Благодаря. Ще те имам предвид.

Получил съм само няколко предложения - пари ми иска само един колега...
очаквах повече :)
 
От: Guest blogging - Гост блогване [ТЪРСЯ]

Има един сайт, свободен, отворен за рег блог, дето може да не го знаете, може да се пише за всичко - категориите са обширни, линкажа е нормален, има WYSWYG editor, anchor-манкър, сичко точно - bglog.net . Бонус - сайтове със същата платформа има на други места и може да се dork-нат лесно.

Enjoy responsibly !
 
От: Guest blogging - Гост блогване [ТЪРСЯ]

Здравейте,
ето условия и от мен за guest blogging. Блога, в който давам поле за изява е мой личен блог - www.mitak.info. Пълен е с разни чудесии, които и сами можете да видите. Статистиките му са отключени. Някакви специални условия нямам, единствено да е уникална статията и примерно макс 2 линка.
Какво търся в замяна: Имам още един блог, на кулинарна тематика с рецепти. Най-много ако човека има сайт или блог, в който може да предложи линк или също място за кратка статия с линк към кулинарния ми блог. Aко няма къде да предложи здраве да е.

П.С. Моля пишете на скайп dimitrov.bg или на мейла, че тук може да не проверя.
 
От: Guest blogging - Гост блогване [ТЪРСЯ]

www.patepisi.eu
www.hapvam.eu

на когото му харесват да пише да се разберем
 

Горе