hide who is!

dalasweb

Well-Known Member
I've moved all of my domains to namecheap and have enabled their privacy protection. I do NOT want my home phone number and address to be visible to anyone who cares to look. My address used to be a PO Box and I used a modem line for my phone number so having that info visible didn't bother me that much. That was in the days when the only internet access I could get was dialup.

Някой знае ли дали българските провайдери предлагат тази услуги.
И аз като този не искам да си лепя емайло навсякъде !:clap:
 
Последно редактирано:
От: hide who is!

ако искаш наистина да си анонимен просто забрави бг провайдърите

порови из форумите (този и другия) изобщо за анонимността на домейните и после се опитай да си представиш ситуацията, в която Намквасиагенция иска данните за еди кой си домейн от бг регистратора - фирма Х от Угърчин щото видиш ли на тоя сайт се продавали хранителни добавки, за които БТВ са пуснали репортаж

неймчийп имат едни от най добрите оферти за протект на личните данни

може да вземеш пакет директно от риселър клуб и да си ги препродаваш надолу там прайвъсито ти е без пари изобщо, обаче трябва да съчиниш нещо за данните в риселър, които трябва да са реални - ползвай въображението си
 
От: hide who is!

може да вземеш пакет директно от риселър клуб и да си ги препродаваш надолу там прайвъсито ти е без пари изобщо, обаче трябва да съчиниш нещо за данните в риселър, които трябва да са реални - ползвай въображението си

Някоя перфеткна фирма да кажеш за риселър клуб?


Значи namecheap са най-добрите в протектед и безплатни.
Като гледам и домейните им са евтини!
Минавам към тях
47 домейна имам!


п.п
имам секс сайт на енглиш, а привасите е булгерия угърчин:)

п.п
ако домейна е с хубаво име , може ли да ми го гепят:) те самите.След като искат да си сменя дори и емайла с техния?
Why buy WhoisGuard?

When you purchase and enable WhoisGuard on your domain, we make the following changes in public WHOIS :

  • Replace your postal address with our address.
  • Replace your phone number and fax number with our phone and fax numbers.
  • Replace your email address with a uniquely-generated "[email protected]" email address. Every email that is sent to the WhoisGuard address is forwarded to an email address of your choice.
 
Последно редактирано:
От: hide who is!

resellerclub.com

протекшъна е безплатен първата година

секс сайт регнат в бг? - ти явно си падаш по адреналина

не - то това да не са сомалийски пирати
 
От: hide who is!

resellerclub.com

протекшъна е безплатен първата година

секс сайт регнат в бг? - ти явно си падаш по адреналина

не - то това да не са сомалийски пирати

мерси за реселъра!

А за секса сайта беше отдавна регнат и тогаз не ги знаех тез неща!
 

Горе