HostGator 50% off coupon от всички планове!

Maverick

Well-Known Member
Сега получих мейл от хостгатора. Предлагат 50% намаление от всичките си планове с кода:
Валидността му е много малка, за това се възползвайте докато можете. Валидност от 2pm CDT до 6PM CDT.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: HostGator 50% off coupon от всички планове!

Точно 5 секунди след като получих мейла от тях и пуснах темата. Копирах и времето, защото не знам по кои часови пояс е (това CDT нищо не ми говори). Съмнява ме да са пратили мейл когато вече кода е бил невалиден.
 
да така си пуснал си темата :) 2 pm и три минути CDT

пуснах часовника един час след теб да знаят колко е часа в момента като аз съм писал са и оставали три часа :) кой взел взел
 
От: HostGator 50% off coupon от всички планове!

44.44% отстъпка от всички планове! и домейн за $5

Good News! Tomorrow, HostGator will be having a massive sale for Talk Like a Pirate Day. We will be offering all new Hosting orders at 44.44% off and new Domains at $5. With the savings you can get a shared hosting package for as low as $2.76/month! The sale starts September 19th at 12:00 AM CDT and ends September 19th at 11:59 PM CDT.

По мои сметки, офертата е валидна от 8 сутринта на 19 септември - Българско време.


с афф линк...
 
От: От: HostGator 50% off coupon от всички планове!

Кода важили за подновяване на хостинг план



44.44% отстъпка от всички планове! и домейн за $5



По мои сметки, офертата е валидна от 8 сутринта на 19 септември - Българско време.


с афф линк...
 
От: HostGator 50% off coupon от всички планове!

Новата промоция, която е валидна в момента е без код. Най-вероятно не важи за подновяване. Ако някой е тествал нека да каже.
 

Горе