Hosting за Американци :Д

C.Cenov

Well-Known Member
Здрасти, понеже от няколко месеца си "играя" с едно сайтче, което ще е за англоговорящи най-вече от САЩ може ли да ми предложите нещо евтино с добра връзка към Америка ? Не ми трябват големи ресурси - сега стартирам, споделен хостинг предполагам, че ще стигне.

П.С забравих да кажа, че се надявам да мога да добавям поне 2-3 домейна, понеже някъде има ограничения до 1 домейн.
 
От: Hosting за Американци :Д

Може да видиш Coolicehost(има тема тук във форума от coolice), имат сървър в Канада, така че напълно те устройва. Като качеството е много добро, аз ги ползвам(само че в Париж хибридният впс) и съм много, много доволен.
Също така за Америка може да ползваш и Godaddy, тук също имам хостинг активен и съм много доволен и от него.
 
От: Hosting за Американци :Д

Аз използвам host bulgaria(имат сървъри в САЩ) от няколко години и съм доволен. 4лв/месец ;)

Благодаря ти, бил съм техен клиент, но не знаех, че предлагат хостинг и в САЩ, даже не се двоумя - 4лв месец :-o
 
От: Hosting за Американци :Д

И според мен CooliceHost и HostBulgaria са двата най-добри избора.
 
От: Hosting за Американци :Д

Да използвам темата си, може ли да направите някакво предложение за домейн - за сайт на тема забавни истории/снимки/видео на английски нещо.

И ако може да е фрее .ком :Д
 
От: Hosting за Американци :Д

Не прекаляваш ли ? :-o

Май не ме разбра, мисълта ми беше .ком да е свободно, а не безплатно.

directhost.bg каза:
май беше сайта имат и в америка сървър, а цената беше 2.50

Ще проверя, благодаря.
 

Горе