igra4i.com

devilx

Well-Known Member
Здравейте, днес ми хрумна идея за нов проект и не ми се чакаше да се бояви нов код за по евтин домейн и току що си купих .. Идеята е пак за онлайн залози и покер,но този път ще е форум ,място където свободно да си комуникират и да си помагат хората.. Смятам да сложа вбулетин ,но за сега не мога да дам толкова пари и затова първоначално смятам нещо безплатно да сложа. Кой от безплатните варианти препоръчвате? Какво смятате за идеята , за оптимизацията на форума малко да споделите ,как става,че до сега не съм се занимавал..
 
От: igra4i.com

Също така покерстратеджи има огромен форум за покер и ще е много трудно да се конкурираш с тях. Форум за онлайн залози не знам, но и там мисля, че има доста добри форуми с много регистрирани потребители.
 
От: igra4i.com

Е то конкуренция винаги има, но ако мислим че не можем да ги преборим то тогава какъв е смисъла, нали трябва малко по малко да им спадне трафика.. :)
 
От: igra4i.com

конкуренцията не е толкова страшна, щом за две седмици успях да навра на първа страница два сайта на важни думи свързани с покер тематиката.
 
От: igra4i.com

Нали трябва да се избере ниско конкурентна ниша, която също така е печеливша. Според мен тази не е такава, защото например в покер форума на покерстратеджи има хиляди полезни теми, а в твоя ще има десетки. Шансът потребителят да избере твоят форум пред този на покерстратеджи е много малък. Говоря ти за покер форум, а този с спортните залози, не знам как стоят нещата там.
 
От: igra4i.com

Истината е, че не можеш да предложиш нищо повече на играчите от това което предлагат големите сайтове като покерстратеджи,играч,покернюс и грайндърс.
Покерстратеджи разполагат с огромни финансови възможности и няма как да се бориш с тях.Имат огромен екип от хора които работят за обществото.Всичко се прави на много професионално ниво.До колкото съм информиран имат над 2 000 000 клиента в цял свят.

Другото което е важно, предстой нов закон за хазарта и не е ясно дали този сектор няма да бъде съсипан !
 
От: igra4i.com

Здравейте селнете и си напишете мнения в форума дори и фалшиви да са поне да има нещо написано....,че така никой няма да се регистрира на празен форум, дай го на свежарите да се повърти и там
 
От: igra4i.com

Мисля, че триквоете за развиването на форум бяха, да платиш на 3-4 човека, те да се регнат с няколко акаунта(примерно всеки с по 10) и да публикуват теми, да завързват дискусии и т.н..
Да може форума да се напълни, на празен форум, МНОГО ТРУДНО ще намериш потребители.. ;)

Успех ти желая с форума!

П.С. Няма да е зле, да смениш логото, на форума.. някак си не се вписва с нищо ;)
 
От: igra4i.com

Здравейте ,

като цяло http://igra4i.com - вече функционира като блог и започнах да пълня с информация .

Искам да ударим един експеримент заедно в ниша където конкуренцията не е малка. Искам да се боря за първа позиция по една ключова дума " футболни прогнози " и искам малко да ми помогнете , как най-лесно мога да се изкача нагоре по тази думичка. Малко съвети ,къде да си го регистрирам сайта, по колко статии на ден да пиша, освен това кое е полезно кое не е.. като цяло да експериментираме дали мога да се изкача нагоре
 

Горе