Продава се: Instagram | Facebook | Youtube | Twitter Услуги

Статус
Not open for further replies.

SinisterSmile94

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Sss9qss.png


BECAUSE THE QUALITY MATTERS!

Ако имате нова страница във фейсбук, инстаграм, ютуб или туитър и искате да наберете бързо популчрност Вие сте направилното място! Ние предлагаме най-евтините цени за услугите които предлагаме. Просто трябва да изберете колко лайка, последователи, коментари и гледания искате!
Не изпускайте шанса си!


Ако имате някакви въпроси може да ми пишете ЛС.
ИЛИ може да пуснете запитване(TICKET) в нашия сайт www.usocial.eu
Очаквайте скоро и на български!



УСЛУГИ


Instagram Likes [7k] [REAL]
Price per 1000 likes 0.08$
*Min like orders 50
*Max like orders 7000


Instagram Likes [50k] [REAL]
Price per 1000 likes 0.15$
*Min like orders 50
*Max like oders 50000


Instagram Likes [100k] [REAL]
Price per 1000 likes 0.17$
*Min like orders 50
*Max like orders 100000


Instagram Followers [Per minute]
Price per 1000 follower 3$
*Min followers orders 50
*Max followers orders 50000


Facebook Page Likes[ 20k]
Price per 1 page like 0.0015$
*Min page like orders 500
*Max page like orders 20000


Facebook Page Likes [100k]
Price per 1000 page likes 1.5$
*Min page like oders 25
*Max page like orders 100000


Youtube Views [250k] [NO REFILL]
Price per 1000 View 6.2$
*Min views order 5000
*Max views order 250000


Youtube Views [500k]
Price per 1000 view 1.1$
*Min views order 5000
*Max views order 500000


Youtube Views [ REAL ] [SLOW] [VEVO ACCEPTED]
100% UNIQUE TRAFFIC!
WORLD WIDE VIEWS
Price per 1000 view 1.5$
*Min views order 300
*Max views order 10 000


Youtube Views [10Milions]
Price per 1000 view 1.5$
*Min views order 1000
*Max views order 1 000 000


ИМАМЕ ОЩЕ МНОГО УСЛУГИ КОИТО МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ В НАШИЯ УЕБСАЙТ.
Уебсайт: www.usocial.eu

ПРЕДИ ДА НАПРАВИТЕ ПОРЪЧКА СЕ УВЕРЕТЕ ЧЕ АКАУНДА ВИ НЕ Е ЛИЧЕН(PRIVATE)
АКАНУДА ВИ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ПУБЛИЧЕН(PUBLIC)



Може да платите директно чрез:
1. Paypal

2. Coinpayments

Ако не можете да използвате горните 2 вариянта може да ми пишете на ЛС, как може да платите!​
 
Последно редактирано:
Скоро и на Български! Еми ако искам 100к български фенове за страница какво правим? Си чакаме десетина години... ай мерси.Дано по-малко хора ти се вържат.
 
1. В Български форум е редно да се опишат услугите на Български.
2. В сайта не виждам услуги, виждам само логин форма. В случая не искам да си губя времето и да си давам данните за да прочета нещо, което най-вероятно няма да ми свърши работа.
3. Не разбрах нищо за това което предлагате, на какъв принцип стават нещата. На мен ми е ясно, че (мега реалните услуги) са ботове, но на 90% от хората които ще прочетат темата не са им ясни, гаранция! Хубаво е да е ясно каква е "най-добрата услуга на най-добра цена.
4. Как прецени, че услугите които предлагате са най-евтините на пазара? Това е клевета и подронване на авторитета на останалите търговци. Дори вече има осъдени, защото твърдят "Ние сме №1" най-добрите и прочие. Това се твърди от клиента. Все едно аз да кажа моя е най-големия в света!
5. Ценичките ги видяхме, но гаранции за профилите на хората има ли? При възникнал проблем, какво се прави? Смятам, че е хубаво да обясните подробно какви са услугите Ви и как се процедира, какъв е начина на изпълнение и прочие.
Предполагам сте поредните посредници ползвайки някой готов софтуер, който дори не знаете как работи.


Нищо лично, просто доста хора предлагат тези услуги по същия начин подготвени, а като ги питаш какво правим при блокиран профил и има ли опасност, всеки казва " ами аз само предлагам услугата - друг я върши"
Ако и тук е така, то е хубаво да се спомене. Ако се лъжа ще чакам отговор за по-горните точки споменати от мен и се извинявам предварително.

Youtube Views [ REAL ] [SLOW] [VEVO ACCEPTED]
100% UNIQUE TRAFFIC!
WORLD WIDER VIEWS
Price per 1 view 1.5$

Малко не разбирам Английски, но да не би 1 преглеждане да струва долар и половина? Кой ще прегледа клипа? Еминем? Ако цената е такава предполагам че ще е той..

Youtube Views [500k]
Price per 1000 view 1.1$
*Min views order 5000
*Max views order 500000

500к за какъв период се случват? Колко ангажимент ще има от прегледаните? коментари, лайкове? Или ще е поредния клип в който има 10М гледания и 100 коментара и 100 лайка???

От реалните услуги които предлагате, има ли такива които не са Ghost?

Както споменах по-горе, не се заяждам, но не разбирам какво точно предлагате, а искам да стана популярен?

Интересуват ме да кажем
50000 followers в инстаграм - 150$ + 500к гледания в Youtube 550$ = 700$ Какво да очаквам после? Популярност или празни акаунти с ботове и опасност да ми заминат реалните хора, или буквално профилите.

Ако има гаранция за Instagram специално 50к за 150$ е добра цена (призраци има и много по евтини не сте с най-ниските цени, но и не споменавате че продавате призраци)
както казах ако има гаранция ще искам 10 профила с по 50к да се напълнят. За какъв период ще стане?

Поздрави!
 
Скоро и на Български! Еми ако искам 100к български фенове за страница какво правим? Си чакаме десетина години... ай мерси.Дано по-малко хора ти се вържат.
Аз разбрах, че скоро сайта им ще е на БГ. Не услугите. То като цяло предполагам са БОТОВЕ и не виждам значение от коя точка на света ще ги водят :D
 
Аз разбрах, че скоро сайта им ще е на БГ. Не услугите. То като цяло предполагам са БОТОВЕ и не виждам значение от коя точка на света ще ги водят :D
Разбира се, че са ботове. Никой няма да ти предложи реални/активни фенове на почти без пари.
 
Въй ся видях последната оферта за Youtube-то

Youtube Views [10Milions]
Price per 1 view 1.5$
*Min views order 1000
*Max views order 1 000 000
Първо пише 10М после пише MAX - 1М

Тва го зае*и.. цена за 1 гледане - 1.5$ и минимум 1000 поръчани. Тоест струват 1500$ 1000 гледания така ли? Това братовчеди на Еминем, 50cent, или живи рода на 2pac ли са?

Каква е разликата от всички пакети? Освен цената разбира се.
 
Разбира се, че са ботове. Никой няма да ти предложи реални/активни фенове на почти без пари.
Къде видя на почти без пари? Я огледай всички услуги пак .. или аз не съм в час...

Примерно това:

Youtube Views [10Milions]
Price per 1 view 1.5$
*Min views order 1000
*Max views order 1 000 000
Първо пише 10М после пише MAX - 1М
 
Ей някои хора милионери станаха... ама все пак нека държим доколкото е възможно нивото на форума по-високо. Ако е възможно де.
 
@webmaster367
1. Добре ще напиша всичко на Български да е ясно за всички!
3. "Най-добрата услуга" не може да бъде точно определена, защото при всеки клиент услугата която купува е различна.
Например: ти искаш да си вземеш 50к лайка, друг иска 500 лайка. Ти ще получиш твоите лайкове за по дълго време отколкото, този с 500 лайка.
Всичко зависи от трафика и по кое време ще поръчате дадена услуга. Използвам думи като "Най-евтините" по простата причина че се
набива на очи за повечето хора.
4. Прегледал съм конкурентите ми. И мога да кажа, че цените които те предлагат са в пъти повече във сравнение с нашите.
За сега нямаме нито 1 недоволен клиент, който да се е опкал заради високите цени.
5. Гаранция за профилите и лайковете няма. До сега не сме получавали сигнал, че някой например е поръчал 7000 лайка и е получил 200.
При възникване на проблем се свързвате с мен или пускате запитване във сайта ни (TICKET). Ще Ви бъде отговорено в най-кратък срок.
Когато ми остане ще напиша ПОДРОБНО как се процедира и какъв е начина на работа.
При копирането на темата (не знам защо се е получил БЪГ, за това има объркване със цените и с другите неща.) за което се извинявам, оправени са.
MIN - е минималната бройка която може да се поръча от тази услуга.
МAX - е максималната бройка която може да се поръча от тази услуга.
Просто избираш услуга и имаш вариант да избираш колко искаш да си закупиш, не е задължително да си взимаш 10М наведнъж.



@niksdevil, никъде не съм споменавал за БЪЛГАРСКИ ФЕНОВЕ.
 
@webmaster367
1. Добре ще напиша всичко на Български да е ясно за всички!
3. "Най-добрата услуга" не може да бъде точно определена, защото при всеки клиент услугата която купува е различна.
Например: ти искаш да си вземеш 50к лайка, друг иска 500 лайка. Ти ще получиш твоите лайкове за по дълго време отколкото, този с 500 лайка.
Всичко зависи от трафика и по кое време ще поръчате дадена услуга. Използвам думи като "Най-евтините" по простата причина че се
набива на очи за повечето хора.
4. Прегледал съм конкурентите ми. И мога да кажа, че цените които те предлагат са в пъти повече във сравнение с нашите.
За сега нямаме нито 1 недоволен клиент, който да се е опкал заради високите цени.
5. Гаранция за профилите и лайковете няма. До сега не сме получавали сигнал, че някой например е поръчал 7000 лайка и е получил 200.
При възникване на проблем се свързвате с мен или пускате запитване във сайта ни (TICKET). Ще Ви бъде отговорено в най-кратък срок.
Когато ми остане ще напиша ПОДРОБНО как се процедира и какъв е начина на работа.
При копирането на темата (не знам защо се е получил БЪГ, за това има объркване със цените и с другите неща.) за което се извинявам, оправени са.
MIN - е минималната бройка която може да се поръча от тази услуга.
МAX - е максималната бройка която може да се поръча от тази услуга.
Просто избираш услуга и имаш вариант да избираш колко искаш да си закупиш, не е задължително да си взимаш 10М наведнъж.



@niksdevil, никъде не съм споменавал за БЪЛГАРСКИ ФЕНОВЕ.


1. Ще имате повече успех, ако го направите.
2. Хубаво е хората да виждат услугите в сайта без да е нужно да се регистрират. Казвам го само защото при влизане не знаех къде се намирам, ако не беше с препратка от тук нямаше да знам какво има на този сайт.
3. Търговските тактики са ясни "Най-евтини" и т.н.
4. Не знам кои конкуренти си гледал, аз мога да ти предложа 50к последователи за 120$ при вас са 150. За това казах, че не сте най-евтините. Но за сметка на това може да сте по качествени, но спрямо описанието на услугите не виждам нищо различно от конкурентите.
5. Никой не пита за гаранция "че ще поръчам 100к, а ще получа 10к" питам за гаранция, ако закупя 50к а в профила си имам вече 50к и утре ми блокират профила заради налятите от Вас 50к, какво правим тогава? Няма оплака ли се защото няма и поръчали.


Както казах имам интерес от големи количества, мога да предложа и сътружие с много клиенти и полза за Вас, но в случая не знам каква точно е услугата Ви.

Та конкретно ще задам въпроса ясно и точно да няма объркване при прочитането.

1. Последователите призраци ли са
2. С ботове ли се добавят (софтуер)
3. Youtube гледанията реални ли са, тоест ботове ли са, или реални хора.
4. Има ли риск да накажат профила на който се добавят въпросните услуги, дори и минимален да е. Питам защото примерно искам да си удвоя текущите, а не да добавям на нови профили, за новите е ясно губя само парите ако ги блокират, но за текущите губя и много време и пари освен тези които ще вложа.

Благодаря за отделеното време. Успех!
 
1. Последователите във инстаграм, които имат префикс [REAL] не са ботове или призраци. (Плаща се на хора от други сайтове които за 5$ да лайкна Х броя на ден и т.н)
2. С ботове/призраци се добяват лайкове, коментари и гледания в услугите които нямат префикс [REAL]
3. За ютуб гледанията са реални. Имаме няколко опции за видеа под 5 мин. Имаме и за видеа до 15 мин. Видеата се гледат до 60-70% от цялостното видео.
(Във всяка услуга си пише дали са реални или не, (говоря за Ютуб).
4. Риска за наказване на профила е по малък от 0.5%, може сам да си направиш сметката дали ще рискуваш.

P.S - При по големи поръчки първо ми пиши или направи запитване (TICKET) в сайта ни.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе