JustHosting за 2 години+ 3 домейна за 2год = 32$

Copywriter

Active Member
Здравейте. Това е една оферта, която видях в BHW, но тъй като я няма тук ще си позволя ди я попреведа тук и публикувам.

Нека започнем всичко от начало.

1. Влизате в JustHost [мой афф] или пък JustHost[без афф] [Всеки който ползва афф линка да се свърже с мен за да му напиша една статия безплатно :) ]

2.От менюто в сайта избирате "Web hosting"

3.Сега в горната дясна част, където обикновено е избрано Europe го направете да е Singapore. Така всички суми ще са в сингапурски долари( в крайна сметка 41 сингапурски долари= 32USD )

4.Изберете JustPlan Premium Package, като този пакет Ви дава 3 безплатни домейна. Сумата може да Ви се стори голяма, но това няма значение.

5.Сега сте на страница където можете да си въведете първия желан домейн. Също така като в полето за купон въведете "50OFF", което ще Ви даде 50% намаление.

6.Другите два домейна ще получите след като платите и активирате хостинга си като напишете мейл на [email protected]

7. Сега въведете информация за Вас и ВАЖНО - ИЗБЕРЕТЕ 1 годишния план, който ще ви покаже че струва 41.88$. И така плащате ги чрез кредитна или дебитна карта и бъдете спокойни понеже ще платите само 32$(провете Google )

Не купувайте privacy защитата за домейните си, понеже ще ги получим безплатно. Така първо трябва да изчакате поне 40 дни и след това отивате в http://cancel.justhost.com Продължавате смело и преди да Ви спрат акаунта ще получите тази оферта
cancel.jpg

Избирате я и така получавате още 1 година хостинг, privacy и други благинки :) Също така всеки хостинг разполага с 50$ Adwords купон, който също можете да ползвате.

Това е офертата. Надявам се да ви е полезна.

П.С Не знам колко време важи офертата, така че... Но иначе самата оферта си струва дори само заради трите домейна за 2 години + Privacy :) Така че побързайте.
 
От: JustHosting за 2 години+ 3 домейна за 2год = 32$

Сичко ток, само дето джъсхост не струват :) и не говоря наизуст понеже съм ги пробвал, бавен е хоста, съпорт-а отговаря някакви неадекватни неща от сорта на mod_write не работел щото нямало домейн закачен, пълни измишльотини, иначе докато ти вземат парите са много мазни, а после кучета те яли.
 
От: JustHosting за 2 години+ 3 домейна за 2год = 32$

Сичко ток, само дето джъсхост не струват :) и не говоря наизуст понеже съм ги пробвал, бавен е хоста, съпорт-а отговаря някакви неадекватни неща от сорта на mod_write не работел щото нямало домейн закачен, пълни измишльотини, иначе докато ти вземат парите са много мазни, а после кучета те яли.
Може би си прав, но пък могат да бъдат ползвани като хостинг за сателитки плюс домейните, които получаваш :). Пак си на опция. Аз съм нямал големи проблеми, но все пак всичките ми важни сайтове са на друг хостинг :) Там имам само различни WP инсталации с трафик общо около 300-400 на ден, но не съм забелязал някакви проблеми :)
 
От: JustHosting за 2 години+ 3 домейна за 2год = 32$

и аз съм им "ял попарата"..не струват..но пък мерси за това че ни "светна" в офертата им.
 
От: JustHosting за 2 години+ 3 домейна за 2год = 32$

и аз съм им "ял попарата"..не струват..но пък мерси за това че ни "светна" в офертата им.

Да, но само домейните за 2 години струват над 42$, като получавате и безплатен хостинг + privacy за домейните :)
 
тая събота за 1 час 5к UV имах, и гледам Bandwitch Limit Exceed, спрели акаунта тиа justhost, иначе с друг хост не ми се е случвало това
 
От: Re: JustHosting за 2 години+ 3 домейна за 2год = 32$

точно заради това избягах от тях.
тая събота за 1 час 5к UV имах, и гледам Bandwitch Limit Exceed, спрели акаунта тиа justhost, иначе с друг хост не ми се е случвало това
 

Горе