Like бутон за снимка в сайт

manqga

Member
Имам сайт в който имам галерия и искам да сложа Like бутон на всяка снимка така че някой като я хареса да му излиза на стената: Еди кой си хареса снимката и самото изображение да излзиза.Пробвах с 2 плъгина но явно се отнасят за цялата категория и някой като хареса някоя снимка на стенате се появява че човека е харесал цялата категоря приемрно еди кой си хареса животни. Някой знае ли как да го натъкмя :confused:
 
От: Like бутон за снимка в сайт

Направи всяка снимка да ти е отделен пост например. Не става ли?
 
От: Like бутон за снимка в сайт

Забравих да спомена че ползвам Nextgen gallery ,не не става в отделен пост,смисъл може и да стане ама не искам да го правя така че ще се промени изцяло структурата на сайта
 
От: Like бутон за снимка в сайт

Ами реално снимката като няма собствен адрес , а ползва адреса на "Категорията" не виждам как ще стане.
 
От: Like бутон за снимка в сайт

Всяка снимка си има собствен урл адрес...
 
От: Like бутон за снимка в сайт

Затова се прави някакъв, макар и семпъл, план преди да се започне работа по даден проект.
Да знаеш какво ще има, какво няма да има, какво може да се добави в последствие и т.н. Само така можеш да си направиш сам сметките най-добре. За дизайн, за функционалност, за SEO и т.н.
Ако ти е толкова належащо - промени структурата (няколко часа работа) и ги прави като постове.
 
От: Like бутон за снимка в сайт

За първи проект и въобще за първи допир до WP няма от каде да знам кое ще работи и кое не предполагах че това с like бутона ще е най-малкият проблем по всичко сайтове го виждам :)
 

Горе