Lunarpages 50% отстъпка

happyslacker

New Member
Ако сте решили да си купите хостинг от Lunarpages може да получите 50% отстъпка, ако действате веднага.

При регистрацията въведете код TD50* за да получите отстъпка 50%.

* Ако щракнете на тази връзка и купите хостинг е възможно да получа комисионна. Ако случайно сте от хората, на които им доставя удоволствие да бъдат гадни, можете да ме лишите от комисионната като изтриете всички бисквитки от браузъра си и напишете адреса на сайта директно в полето за адрес на браузъра.

Внимание! Не ползвайте DNS сървърите на Lunarpages, защото са скапани (може и да са ги оправили - не съм проверявал скоро). Например, ако купите домейн от GoDaddy можете да ползвате техния DNS (в статията съм описал как става). Откакто спрях да ползвам DNS-a на Lunarpages не съм имал проблеми с хостинга им. Други регистратори на домейни също предлагат DNS без допълнително заплащане (освен цената на домейна).

Ето моите статистики там (натрупания трафик е за първите 8 дни от този месец):



Обърнете внимание на размера на базите от данни. Този сайт е хостван там (без субдомейните - те са на друго място).

Друг доставчик на уеб хостинг: ХостГатор (и те от време на време правят големи отстъпки - следете блоговете ми).
 
От: Lunarpages 50% отстъпка

За VPS имат ли отстъпка?
И да знаеш колко е-мейла на час пращат от 1 маил(SMTP relays), повечето хостинги са 250.
:)
 
От: Lunarpages 50% отстъпка

За VPS пробвай тези хипервръзки - кодът на купона е вграден във връзката (няма нужда да го въвеждаш после):

Save50Now
Save50

Има някаква разлика между двата, но не съм сигурен точно каква.

За пощата не знам - трябва да пишат поддръжката.
 

Горе