Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

Преди време се бях захванал доста сериозно с Forex.Не ми хареса това, че колкото по-навътре да навлизаш в този вид бизнес, толкова повече се размътваха водите му.Трудно е, така че ако някой е решил да се пробва му пожелавам успех!
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

Та какво толкова има за издаване по-горе обясних това си е като да си управител на магазин с други думи или както искаш го наричай ТЪРГОВЕЦ най-точно от английски и както и си е Trader.Много ли е трудно да си търговец,аз не съм бил преди да започна да се занимавам с форекс,но не видам нищо трудно вече 3-та година си търгувам без никакви проблеми.
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

Е вярно ,че посредника ми не е маркетива,но с него започнах,признавам губил съм,но който не може да си направи сметката губи и в живота е така.
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

само да кажа че тия ботчета не са за отгатване на курса...
Те просто като видат че примерно usd - eur става евтино купуват там пипс ли какво и когато поскъпне си го продават това е ботаи оставаш си компа включен и програмата и то само си купува и продава когато трябва ти си определяш настройките имам такъв бот но не съм запознат много с форекса...
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

Та това не е бот всяка една форекс платформа си ги има тези екстри.
Наричат се лимитирани поръчки.Ти просто задаваш при какви стойности да се закупи валутната двойка и когато достигне исканата от теб печалба позицията ти се затваря или при достигане на определена загуба пак се затваря за да не губиш повече.Това е с цел улесняване работата на трейдъра,когато няма възможност на стои по-цял ден пред компютъра.
 
От: От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

Ти как мислиш?
За 3 години с доста неща трябва да съм запознат,но доизкажи се все пак.

Имам в предвид, че ако решат в рамките на 24 часа могат да си поискат парите и да ти затворят позициите
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

Ти недей така... влез в инвестор.бг и виж какви хора има там и какво правят на форекс пазара ;)

Какво правят, ще ми кажеш ли ако не е голяма тайна. 99% са Апостоловци там
ама ти щом си наивен и им вярваш, троши си парите ;)
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

Някои познават, други не. Но като цяло да - само спеколативни мнения има там. Единият разчита на това какво ще му каже котката, другият чул не дочул...и така - абе като цяло има и познавачи там, но те не се движат с общоприетото мнение. А и те са прекалено заети да спамят форума, нали някой трябва да прави пари.:)

Но, zack е прав - едно 90% от постовете там са чистене на лични сметки, дуднене кой е по мъж и какво уш щяло да се случи...:) Това е личното ми мнение. Абсолютни спеколанти - това с други думи е: спамене без конкретни причини, освен затвърждаване на собствените си интереси.:)
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

Но, Zack е прав - едно 90% от постовете там са чистене на лични сметки, дуднене кой е по мъж и какво уш щяло да се случи...:) Това е личното ми мнение. Абсолютни спеколанти - това с други думи е: спамене без конкретни причини, освен затвърждаване на собствените си интереси.:)

е не е ли това целта на пазара за да извлечеш полза от него
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

А не е ли същото като чуете,че долара ще поскъпва и ще има голяма инфлация и отидете до банката да си смените левчета за долари.Тук купуваме 100 пъти повече с парите си и то в реално време.Къде е гаранцията,не е ли риск и на двете места ?
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

Пичове, не се занимавайте с глупости. Това си е професия като всяка друга. Не можете да очаквате резултати преди 4-5-а година. Все едно можете да сте лекари преи 6-7 или адвокати преди 5-6.

На този пазар в БГ 99% от участниците си губят парите. Тия 5$ от маркетива са ок, джиткайте си там, но не се зарибявайте.
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

ГГГ би ли споделил колко пари е горе долу един клик в ниша форекс? Ако не е тайна,разбира се :) Благодаря предварително.
 
От: Marketiva - Forex - дава 5 долара за търговия!

То при мене кликове няма :)

20 цента на бг съдържание или 55-70 на англо и немско. Но аз лично давам да не ми показва реклами на измекярските брокери.
 

Горе