mtel - BOB 12 стотинки

dalasweb

Well-Known Member
Едвали да са останали будали !

http:// www>.<mobilebulgaria.com/news/20904/bob-предлага-тарифен-план-без-месечна-такса-и-дългосрочен-договор
www.>bob.bg
бърз прочит на услугите
плюс - Цена на минута разговор към всички мрежи в страната 0,12 лв.
минуси -Разговорите се таксуват на минута.
Обаждане към сътрудник на тел.123 0,49 лв./обаждане
Eднократна подробна месечна справка за минал период до 12 месеца – доставка на адрес 4,90 лв.
Eднократна подробна месечна справка за минал период до 12 месеца – на електронен адрес 0,60 лв.
Смяна на SIM карта в случай на кражба, загуба, механично увреждане или блокиране с PUK код 9,90 лв.


И малко размисли
Купувам си такава карта, средно говоря по 100 мин на месец-12.00лв
това добре,но моите изговорени минути от 100 според мен ,а според мтел са 300!!!
Пита се в задачата с колко са ме набутали мтел?
Ко праим?
 
Последно редактирано:
От: mtel - BOB 12 стотинки

Собствениците на боб са собственици на мтел така че имайте едно на ум.
 
Последно редактирано:
От: mtel - BOB 12 стотинки

Няма и 20 лв., а 1500 минути на месец към всички в мрежата на Глобул, не знам си колко безплатни смс-а, които никога не съм ползвал, не знам си колко безплатни (май 100 бяха) минути към всички оператори. Този боб предизвиква газове :)
 
това е защото България е богата държава в бедните дъжави като Австрия за 9 евро имаш хиляда минути до всичко хиляда мегабайта и хиляда смса и след това е по 4 евроцента на мунта 8 стотитки щото на бедните австриици са им с 30 процента по ниски заплатите от в България само се чудя що който и да дойде от чужбина в бг вместо да предложи нещо свестно се опитва с извинение да еб* българите във въздуха

http://bob.at/bigbob
 
Последно редактирано от модератор:
От: mtel - BOB 12 стотинки

Боб, Ок и Манди.....:) ....всички шибаняци тук принудиха българина да си пазарува от чуждестрани сайтове. Вече не познавам човек, който да не е прибягнал до онлайн поръчките, не само за да спести, но и да получи повече. Ако се продължи не знам каква икономика ще си имаме тук. НО това е добре за нас все пак, аз нямам против да продължават така бг бизнесмени, те скоро сами ще си ги купуват. Лошото е, че някои неща не могат да се закупят, като храна, мобилни услуги, гориво и т.н. За тях сигурно скоро ще се намери и начин. Все пак сме в Европата, пазара е малък, но не е никак за изпускане. ;)
 
От: Re: mtel - BOB 12 стотинки

това е защото България е богата държава в бедните дъжави като Австрия за 9 евро имаш хиляда минути до всичко хиляда мегабайта и хиляда смса и след това е по 4 евроцента на мунта 8 стотитки щото на бедните австриици са им с 30 процента по ниски заплатите от в България само се чудя що който и да дойде от чужбина в бг вместо да предложи нещо свестно се опитва с извинение да еб* българите във въздуха

http://bob.at/bigbob

Тези австрийци са сиромаси, не ги гледай тях. :mrgreen: Мтел-а са ми най-големите мошеници, пари да ми дават не отивам при тях.

ПП: Тенкю за дебилното човече :mrgreen:
 
От: mtel - BOB 12 стотинки

Едвали да са останали будали !

http:// www>.<mobilebulgaria.com/news/20904/bob-предлага-тарифен-план-без-месечна-такса-и-дългосрочен-договор
www.>bob.bg
бърз прочит на услугите
плюс - Цена на минута разговор към всички мрежи в страната 0,12 лв.
минуси -Разговорите се таксуват на минута.
Обаждане към сътрудник на тел.123 0,49 лв./обаждане
Eднократна подробна месечна справка за минал период до 12 месеца – доставка на адрес 4,90 лв.
Eднократна подробна месечна справка за минал период до 12 месеца – на електронен адрес 0,60 лв.
Смяна на SIM карта в случай на кражба, загуба, механично увреждане или блокиране с PUK код 9,90 лв.


И малко размисли
Купувам си такава карта, средно говоря по 100 мин на месец-12.00лв
това добре,но моите изговорени минути от 100 според мен ,а според мтел са 300!!!
Пита се в задачата с колко са ме набутали мтел?
Ко праим?

Мчи нали е без срокове и договори ля?

кат ни та устройва първите месеци махаш са?

нали това е целта?
 
От: mtel - BOB 12 стотинки

Мтел миришат, и още си блъскам главата в стената, че поднових, за ЦЯЛА шибана година..

моят съвет към вас.. НИКОГА НИКОГА НИКОГА НИКОГА КЪМ МТЕЛ!!! НИКОГАААААААААААА
АКО ЩЕ ФАСУЛЕЦ, ЛЕЩА И КЮФТЕТА ДА ВАДЯТ, Н И К О Г А
 
От: mtel - BOB 12 стотинки

Мчи нали е без срокове и договори ля?

кат ни та устройва първите месеци махаш са?

нали това е целта?

с голямо желание бих се абонирал за мтел , но само ако програмата беше предплатена.Така може да си ме лъжат колко минути съм говорил ,както си беше и преди.Това беше причината да се махна от тях
 

Горе