Pay Per Click алтернатива.

komshiqta

New Member
Здравейте ,

Ние сме голяма рекламна компания Pay Per Click , която се занимава с реклама и спонсорирани връзки .
Не сме известни на българския пазар защото работим изцяло с чуждестранни компании и едни от най големите на пазара .
Можем да монетизираме всякакъв вид трафик.
Имаме над 100 активни рекламодатели .
Работим изцяло с worldwide трафик и главно от страните US / CA / UK / AU . но също и със европейските страни като DE / NL / SE / FR / IT etc.
а ако някой има трафик и от азиатските страни SG / TW / VN / HK etc. са добре дошли .
Плащането е 2 пъти в месеца на 1-во и на 16-то число , минимума е $10.
Цената за клик зависи от качеството на трафика.

Ако някой го интересува повече информация може да се свърже с мен на скайп: peteto7 .
 
От: Pay Per Click алтернатива.

И кой е сайта на голямата ви рекламна компания?
 
От: Pay Per Click алтернатива.

Ако съм искал да го упоменя щеше да е още в първия ми пост , ако някой лично го интересува и мисли че можем да говорим за трафик нека се свърже лично .
 
От: Pay Per Click алтернатива.

Големите рекламни компании няма какво да крият ако наистина са големи и коректни.
 
От: Pay Per Click алтернатива.

ие сме голяма рекламна компания Pay Per Click

:) долу горе колко голяма?
колто две по малки?
или тип аз и моя приятел ши праим бизнес и преработихме един шаблон :)

или с комшията ли сте бизнес партнерс?
 
Последно редактирано:
От: Pay Per Click алтернатива.

Е само тези условия ли?

Дайте повече инфо и колко сте големи, че ми е интерсно :)

А за името щом не го споменавате значи не ми отоговаряйте, всички стойностни компании залагат на бранда - а с такова представяне като вашето ясна работа

П.С.

Имам чудесен продукт заместител на Apple, Samsung, Google и co. за повече инфо на личен :D :D :D
 
От: От: Pay Per Click алтернатива.

Ако съм искал да го упоменя щеше да е още в първия ми пост , ако някой лично го интересува и мисли че можем да говорим за трафик нека се свърже лично .
Комшу, нима очакваш да си губим времето да ти пишем лични съобщения, за да ни дадеш инфо за митичната си компания? Ако имаш да показваш нещо - показвай.
 
От: Pay Per Click алтернатива.

Ами нека да ви го кажа така тогава ....
Поради тази причина и заради тези остроумни мнения по нагоре сме избягвали да пускаме такива теми по българските форуми .
Ние не търсим публичност в българия (поне докато не направим и за БГ ) .
да сме големи да сме големи колко да сме големи .... ми вчерашната статистика е 38 000 000 търсения и 1 400 000 клика са минали през нас .....
Ако сте чували за 7search .... Е ние им пращаме трафик от нашите потребители към тях .
А такива като 7search са много и може би 98% от вас не са чували за тях .
Пак казвам ако има някой с който можем да си говорим за трафик бих му обяснил всичко .
Ако просто си търсите гаргара ... подминете темата и толкова .
Няма нищо мистично в цялата работа , не крия нищо ,(опитвам се да избягвам излишни коментари )
Дори и iframe трафик можем да монетизираме .

П.С. Не ви плащам да ми вярвате и не ви моля да го правите .... ако не сте заинтересовани просто подминете .
 
От: Pay Per Click алтернатива.

Ех, чудно ми е каква реакция очакваш. По-добре ли плащате от адсенс? Колко е средната цена на клик? Имате ли adult или само softcore реклами, или нямате, дай някакво инфо, което да ме накара да ти пиша на скайпа. Не знам какво очакваш, след като не си дал абсолютно никаква информация. Цената на клик зависела от качеството на трафика, какво по-точно означава "качествен" и "некачествен" трафик? Затова ти казах - дай сайта на фирмата и всеки ще разгледа и ще прецени дали го интересува тази оферта.
 
Последно редактирано:
От: Pay Per Click алтернатива.

Толкова много си изписал и пак не каза, какъв е домейна.

С този загатващ маркетинг на услугите, никой не е видял добро. Ако сте толкова големи колкото твърдиш ще улесните бъдещети ви потенциални клиенти/партньори като им дадете пълно представяне на услугата, защото хората си ценят времето.

Казвам ви го като съвет, много ви куца маркетинга, а още повече с поведението, че тука едва ли не сме долна класа обиждадете всички така че ви трябва и работа и от към ПР. Вижте как правят на запад презентации и после да си говорим.

P.S. Аз съм чувал и знам за тях. Моя приятел заенаключова позиция в мениджмънта, на огромна УС медиа насочена към всички hand-Устройства и технлогии директно бачкат с тях и други по-големи мрежи. Та въпроса ми е каква ми е ползата от още едно посредничество с вас, при положение директно мога да говоря с рекламните мрежи?!?
 
Последно редактирано:
От: Pay Per Click алтернатива.

От 7search трябваше да започнеш.;) Аз ги ползвам като рекламодател и плащам за клик 0,01 цент(пак си зависи от нишата).Интересно ми е Вие колко плащате при положени , че сте посредници.
 
От: Pay Per Click алтернатива.

тея и те са гоУЕМИ

http://seekme.info/

г
оуам сайт...
а майна :)
 
От: Pay Per Click алтернатива.

Прати сайта на лично , ако може :)
 

Горе