paypal проблем Limited Account Access

Пейпал лимитират по няколко причини:
- високо-рисков бизнес според тях,
- високо-рисков бизнес според Visa,
- много на брой диспути и/или чарджбеци,
- често движение на пари от и към профили които са от горе изброените

За да те блокират е едно от тия неща и ако са ти махнали временно блокажа те съветвам да си теглиш парите и да не се опитваш повече да използваш същия акаунт за каквото и да било. Дали ще решиш да се мъчиш да правиш друг профил или не си е твоя работа (но те съветвам да не си го призиняваш, не си заслужава)
 
Пейпал лимитират по няколко причини:
- високо-рисков бизнес според тях,
- високо-рисков бизнес според Visa,
- много на брой диспути и/или чарджбеци,
- често движение на пари от и към профили които са от горе изброените

За да те блокират е едно от тия неща и ако са ти махнали временно блокажа те съветвам да си теглиш парите и да не се опитваш повече да използваш същия акаунт за каквото и да било. Дали ще решиш да се мъчиш да правиш друг профил или не си е твоя работа (но те съветвам да не си го призиняваш, не си заслужава)

Помня, че преди да ме лимитират перманентно имах няколко плащания на домеините си и хостинга. Съмнявам се да е от това, но след като звънях, писах имейли и т, н. ми вдигнаха перманентния лимит. И както беше написал един пич из един форум - това е 1 на милион, защото напишат ли ти, че перманентния лимит е окончателното им решение, е все тая после какво ще правиш и т. н. Явно съм извадил късмет, че съм попаднал на служител...

Случая на моя приятел е същия, само дето той няма честа активност в пейпал. Рядко тегли (и то малки суми), а за плащания няма как да става въпрос. Не е търговец, нито има някаква история с оплаквания. Абсолютно чист е и това го гарантирам на 100%
 
Имам акаунт в пейпал сигурно от 10 години, досега не съм имал проблеми, получавал съм и съм изпраща пари чрез тях. Онзи ден получих съобщение че профила е ограничен и искат един куп документи с които да докажа кой съм и парите от къде са. Нямам желание да доказвам на никой каквото и да е. Изтеглих парите и закрих акаунта. Толкова за пейпал.
 
Имам акаунт в пейпал сигурно от 10 години, досега не съм имал проблеми, получавал съм и съм изпраща пари чрез тях. Онзи ден получих съобщение че профила е ограничен и искат един куп документи с които да докажа кой съм и парите от къде са. Нямам желание да доказвам на никой каквото и да е. Изтеглих парите и закрих акаунта. Толкова за пейпал.
За жалост да се разчита само на тях е кофти тръпка. В един момент може да се случи това. За това хората започнаха масово да скачат на други алтернативи.
 
Лично аз съм много доволен и работи отлично.
Разбира се с PayPal извървях дълъг път, доста промени и адаптации, но като цяло всичко е точно.
Акаунта е бизнес и работи постоянно. Почти всеки ден влизат или излизат пари по сметка.
За да го запазя такъв, никога не съм теглил пари от PayPal. Никога не съм имал нужда. В крайна сметка парите се въртят в семейството на PayPal и мисля, че това те категоризира като "положителен" клиент на компанията.
 
Лично аз съм много доволен и работи отлично.
Разбира се с PayPal извървях дълъг път, доста промени и адаптации, но като цяло всичко е точно.
Акаунта е бизнес и работи постоянно. Почти всеки ден влизат или излизат пари по сметка.
За да го запазя такъв, никога не съм теглил пари от PayPal. Никога не съм имал нужда. В крайна сметка парите се въртят в семейството на PayPal и мисля, че това те категоризира като "положителен" клиент на компанията.
Всички сме доволни, до момента в който спрем да бъдем. Изцяло в твой интерес е да предлагаш пейпал като вариант за плащане, но да се опитваш да насочваш клиентите към други методи. Не се мъчи да гадаеш кое за тях е положително или не. Дано не ти се налага да разбираш от собствен опит защо.
 
Докато темата е топла, ново 20 от днеска. Тея са scum of the earth, не че не си го знам де.
IMG_1121.PNG


Накратко, плащанията към акаунта им се струват повече от колкото трябва да им се струват. Затова, част от тях ще бъдат на hold, за време което не знам какво е, но поне докато не бъде ship-нат продуктът към клиента.
Това е дигитална услуга, няма нищо за шипинг.
 
Докато темата е топла, ново 20 от днеска. Тея са scum of the earth, не че не си го знам де.
Виж файлът 24859


Накратко, плащанията към акаунта им се струват повече от колкото трябва да им се струват. Затова, част от тях ще бъдат на hold, за време което не знам какво е, но поне докато не бъде ship-нат продуктът към клиента.
Това е дигитална услуга, няма нищо за шипинг.
Така се получава в началото с който и разплащателен метод да се хванеш. Просто устискай да ти “свикнат” на оборотите и после няма проблеми.
 
Нещо за fishing ли каза Павката?
 

Горе