PayPal Limit - как да го вдигнем?! Help! :)

borilbogoev

New Member
Здравейте, видях, че във форума има няколко съобщения за лимитите на PayPal акаунтите, прочетох ги, но сега ще ви разкажа за моя случай... накратко...

Създадох си акаунта. След което си го верифицирах с кода от извлечението на кредитната карта. И в един щастлив момент получих съобщението че са ми вдигнали лимитите.

С усмивка на уста отворих страницата и какво да видя - лимитът ми за получаване на пари бил се "вдигнал" на 3300 долара годишно. Огромна сума!!! Но понеже съм алчен, реших да го вдигна и него.

Сканирах си личната карта от двете страни и им я изпратих по факса, като спазих всички инструкции. Указах къде кое указва адреса ми и т.н., въпреки че го пише и на английски.

След което чаках ли чаках. И получих следния тъп e-mail:

---
Dear Boril Bogoev,


Thank you for contacting PayPal. We believe we responded to your recent inquiry either through a call into our service center or through another e-mail from you.

Please know that we appreciate your business and we want to address your questions in a timely fashion. If you still need to speak with a PayPal representative, please feel free to contact us at 402-938-3570 .

Thank you for choosing PayPal!

---

Не може да се каже, че не знам английски, но това което разбирам от писмото е, че ми били отговорили по друг начин?? Да, ама не са. Добре, затраях си.

След около месец пуснах подканящо писмо до съпорта им, за да ми кажат какво става с моята кандидатура за вдигане на лимити. Получих абсолютно същия отговор.

Затова моля някой, ако има същия опит, да ми помогне със съвет по следните въпроси:

1. Имали ли сте такива случаи и как ги решихте? Успяхте ли да си вдигнете лимитите и до каква сума?

2. Има ли някакъв по-тарикатски адрес, на който да се пращат запитвания към PayPal. Аз пращам до [email protected] или тикети, но ефектът е, както е описано по-горе.

3. Въобще има ли някой, който е в България и може да ползва услугите на PayPal за получаване на пари като бял човек?

Предварително благодаря за всяко съдействие!
 
Добър въпорос. Аз също разучавам този момент и ще трябва да мина по пътя. Дано някой отговори тия дни. Иначе бате предполагам трябва да им звъннеш на номера. Те така си измиват ръцете, но искат да говорят с теб поне по тел. не само через майли :)
 

Горе