PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Статус
Not open for further replies.

ZENITH

Active Member
Рейтинг - 100%
42   0   0
Здравейте ! Казвам се Теодор Димитров и се занимавам активно в сферата на уеб дизайна.
Имам възможността да Ви предоставя следните услуги:
- Изработка на Уеб дизайн според изискванията на клиента
- Изработка на анимирани и статички банери
- Изработка на хедъри и логота за Вашия сайт
- Изработка на графични концепции (бутони, икони, картинки, рамки...)

Ако искате да видите и предишните ми проекти, може да посетите портфолиото ми:
http://www.pinksky.info/

(в момента в процес на обновяване)

За да се свържете с мен използвайте:
ЛС в форума (влизам често)
Email: [email protected]
Skype: sommer.colada
 
Последно редактирано:
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Сам ли си ги кодираш и ако може да пуснеш 1-2 банерчета и лога :)
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Сам си кодирах старата и новата версия на портфолиото (още я довършвам), но все пак още изучавам HTML и CSS и затова не предлагам кодирането като услуга.
И все пак съм по-ориентиран към уеб дизайна, отколкото към изработването на банери и логота :wink:

Колкото до логотата и банерите за показ:

Банери:
2c1b924cdcf68b44.gif

e3ea52f381284607.gif

acf3e8ffc5396669.jpg

39f51728bb657be8.gif

29e83535f1884c76.gif
Логота: (малко се смесват понятията лого със хедър)
11e7377ab1cd451e.gif

16b08e9b7a85dd72.png

6619471940859649.png


(логото на портфолиото)
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Много добри банери - естетично изпипани и ненатрапчиви. Че дори не са Флаш, което е още едно предимство.

ПС: И сайт дизайните в портфолиото са чудесни. Само една подробност - ако използваш Sharp настройката за примерните текстове ще изглеждат по-добре.
 
Последно редактирано:
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

След много пот, блъскане по бюрото и кълнене на IE, успях да си пусна новата версия на портфолиото с ...50% функционалност :mrgreen:
Все още не съм довършил страниците "За мен" и "Контакти", но всичко останало си работи. И все пак сайта не е перфектен като кодировка, защото нямам чак толкова добри умения в CSS и HTML.
(Ето тук искам да благодаря на R3sp3k7 и Ddmarto, че изтърпяха въпросите ми покрай кодирането на сайта)

Линк: http://www.pinkskydesign.bg2.info/
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

браво, добър си
един съвет само бих ти дал...
пести малко тия цветове, нищо че във PhotoShop-а са безплатни и имай малко милост към уморените вечер след работа потребители.
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

браво, добър си
един съвет само бих ти дал...
пести малко тия цветове, нищо че във PhotoShop-а са безплатни и имай малко милост към уморените вечер след работа потребители.

Благодаря, за съвета ! Ще се помъча да не съм толкова разточителен със цветовете :wink:

Послепис: Промоция в неделя по никое време - първата поръчка за деня е безплатна.
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Взех безплатната поръчка и останах много доволен. Исках хеадър за сайт, след 1 час го получих, можете да го видите тук - http://store.picbg.net/pubpic/17/36/ec2e6691caa71736.jpg, трябваше ми за новинарски и музикален сайт, мисля че се е получило страхотно, доволен съм и бих работил за в бъдеще с човека, благодаря!
Поздрави,
Сами
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Зимата идва, идва и новата визия на Pinksky...
Сайта вече не е на поддомейн, а на адрес - www.pinksky.info.
Да, портфолиото е в все още в разработка, но мисля, че е добре все пак да се намекне за предстоящите промени по сайта.
Ако все пак някой прояви интерес - винаги можа да ми пише, ще му предоставя моите предишни проекти.
Поздрави - Тео Димитров.
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Кога ще завършиш портфойлото си?

Точен срок не мога да дам. Работя по портфолиото когато имам време и съм в настроение. Днес успях да завърша дизайна на заглавната страница. Утре може да направя и портфолио страницата.
(И все пак, за по-любопитните предприемачи)


 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Последен завършен проект:
TopZone - класация за Lineage2 сървъри.

c07af3eb05de093f.jpg


Това беше един изключително интересен проект, понеже темата на сайта беше малко особена - класация за Lineage2 сървъри. В изготвянето на сайта участваха: Даниел Георгиев (R3sp3k7) - кодиране и написване на функциите, Pinksky (Аз) - дизайн и общо взето всичко нужно за сайта, което може да се направи на Photoshop. Като цяло съм изцяло доволен от завършения сайт, а и намерих един добър пъртньор :wink:
Адрес: [url]www.topzone.eu[/URL]

ПС: Проблем ли е, че слагам линк към завършения сайт ? Ако е нужно ще махна линка и ще сложа изглед от браузер.
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Цъкнах на линкчето и разгледах, ама лейаутът е total mess.
Нагрей го малко твоя човек да си подреди малко работата че в тоя си вид само за присмех става сайтчето.

Хедърчето ми харесва. Лявата част имам предвид. От логин бокса и надолу почва кошмарът...
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Каква система ще използваш за портфолиото си ? Писана или готова ? А за последния проект, може би очаквах повече.
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Две нови неща:

d836c1443021c234.jpg



(един дизайн за съдружника ми :))

Напоследък не съм пипал много Photoshop понеже бях болен и прекарвах поне 80% от времето си да спа.
В момента съм отново отворен за поръчки, така че не се стеснявайте :p
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Изключително съм доволен от момчето, направи ми 1 лого>
и получих това което искам> зимайте поръчки няма да сгрешите :)
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Това е може би един от най-дивашките банери, които съм правил :D
902d180c5c4c7cce.gif
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Написано в картинката представяща хедъри на първа страница:

Логота: (малко се смесват понятията лого със хедър)

Ей доживех да видя един човек, който знае всъщност какво прави!

Иначе по работата ти, аз от уеб дизайн не разбирам грам, ама като гледам работите ти мислиш похвално.
 
От: PinkSkyDesign - уеб дизайн студио

Батка тоя банер 2 мегабайта, малко не ти ли се вижда дебел :) Ако си на трафик ти напрай такава цифра за 2 дена, че ти свърши хостинга :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе