Radev - много ти благодаря!

Izida

New Member
Използвам възможността тук да изкажа специалните си благодарности към radev!
Мерси много за помощта :)
 
От: Radev - много ти благодаря!

Едно мерси и от мен на radev, даващ много добър пример и информация.;) Бравос хора. Често ми се случва да наблюдавам талкова топло отношение тук. Успехи на всички. Темата е за свежо:)
 
От: Radev - много ти благодаря!

"Често ми се случва да наблюдавам талкова топло отношение тук. Успехи на всички."

ше се научим бате.. доброто комюнити е като добрия секс, трябва практика и свикване с партньора

:)


кое било за свежо не разбрах?
 
От: Radev - много ти благодаря!

Е сподели с какво ти е помогнал де??
Можеше и на лична да си благодариш ...

Няма да споделя за какво ми е помогнал, защото не смятам че трябва всички да знаят. Просто исках пред всички да му благодаря и това е!

Пуснах темата, защото навремето radev пусна тема, в която ми показа как не трябва да се събмитва в директориите. Взех си поука :wink:
 
От: Radev - много ти благодаря!

Смятам че не е поводът е важен, а фактът че в ежедневието си забравяме да бъдем благодарни на хората, които ни помагат за едно или друго нещо.
Затова тук слагам началото на кампания "Благодаря!".
Нека всеки благодари на свой колега, който му е помогнал.
Нека имаме повече благодарствени и положителни теми, отколкото оплюващи и негативни.
Нека бъдем едни възпитани уебмастъри и да си помагаме!
 
От: Radev - много ти благодаря!

Смятам че не е поводът е важен, а фактът че в ежедневието си забравяме да бъдем благодарни на хората, които ни помагат за едно или друго нещо.
Затова тук слагам началото на кампания "Благодаря!".
Нека всеки благодари на свой колега, който му е помогнал.
Нека имаме повече благодарствени и положителни теми, отколкото оплюващи и негативни.
Нека бъдем едни възпитани уебмастъри и да си помагаме!
еми според мен повода си е важен, сега мога да пусна 129308 теми в които да благодаря на всеки във форума в отделна тема ... без явна причина ...
 
От: Radev - много ти благодаря!

ако пуснеш 129308 теми в който да благодариш, резултата с позитивните и негативните теми почти ще се изравни :)

И аз благодаря на всички пичове и пички!
 
От: Radev - много ти благодаря!

Добре да започнем, благодаря на всички админи, както и на radev и на vetzkov :) Засега за тези се сещам :)
 
От: Radev - много ти благодаря!

аве днес ми е ден
още никой не ме е псувал а пък и двама човека ме хвалят тука

бахти ква дата е?

ей да не ми готвите изненади за рожденния ден нещо, а?

(а не, не ми е близо рожденния)
 
От: Radev - много ти благодаря!

сами мерси бате , ама знаеш че нямаше нужда...
аз никога не съм помагал за да ми се благодари , а просто защото знам какво е да няма кой да ти помогне и съответно да има кой да ти помогне...
 
От: Radev - много ти благодаря!

знам какво е да няма кой да ти помогне и съответно да има кой да ти помогне...

Много си прав! Точно по тази причина пуснах темата и виждам, че с малки изключения се приема от колегите :)
 
От: От: Radev - много ти благодаря!

И аз да благодаря на всички тогава :)
Много си прав! Точно по тази причина пуснах темата и виждам, че с малки изключения се приема от колегите :)
ооо, явно визираш мен, аз темате я приемам много добре, но незнам защо се благодари :)
 
От: Radev - много ти благодаря!

Смятам че не е поводът е важен, а фактът че в ежедневието си забравяме да бъдем благодарни на хората, които ни помагат за едно или друго нещо.
Затова тук слагам началото на кампания "Благодаря!".
Нека всеки благодари на свой колега, който му е помогнал.
Нека имаме повече благодарствени и положителни теми, отколкото оплюващи и негативни.
Нека бъдем едни възпитани уебмастъри и да си помагаме!

поетично
ама да не вземете да станете изведнъж прекалено възпитани
 
От: Radev - много ти благодаря!

И аз искам да благодаря на всички за това че са тук и са много готини. ;)
Рядко се създава толкова голямо семейство, което може да разчина един на друг за каквото и да е било.

Така и така се е почнало, тази тема е за тези, които искат да кажат едно благодаря на някой специален член от форума или на всички, които са му помагали. Аз искам на кажа на всички едно голямо БЛАГОДАРЯ, приятели.;)

Добра тема ще се получи.:)
 

Горе