Radev - много ти благодаря!

От: Radev - много ти благодаря!

Не мога да кажа нищо конкретно за хората от форума - не ги познавам лично... Ако са това за което се представят мога да кажа че само готини хора има ;) Но нищо немога да кажа без да сме се видяли лайв..
 
От: Radev - много ти благодаря!

Благодаря на netsurfer, че супер "колегиално" ми свали линковете, които бяха до Януари.
Бате бизнес не се прави така... -1
 
Последно редактирано:
От: Radev - много ти благодаря!

Да подчертая че предния ми пост не се отнасяше до нетсърфиста ... за него хубаво не мога да кажа дано някой друг каже
 
От: Radev - много ти благодаря!

радев ти за мен си едно мръсно човече, защото ми подбиваш цените на интернет пакетите и ме унижаваш публично :пппп

По_здрави! :ппп
 
От: Radev - много ти благодаря!

fani7117, аз вече не съм в бизнеса с Интернет пакетите. Може спокойно да си продаваш пакетите с изтекал срок на годност. Добре, че не се ядат, иначе сумати народ щеше да изтровиш.

Аз сега продавам конвертори на тъмна космическа материя. Минах на друго ниво вече.
Изкупувам от НАСА и продавам на воениите. Един кубичен сантиметър конверирана тъмна материя генерира количество, която се равнява на 1000000 на степен -13 количество атомна енергия

Още_По_здрави и за тебе : )
 
От: Radev - много ти благодаря!

Имаш ли нещо общо с повредата на андронния колайдер?

Мерси за по_здравите - колкото повече - толкова повече! :п
 
От: Radev - много ти благодаря!

Само малко, откъртих си малко парче черна дупка при предните тестове на 1/3-та мощност, но сичко е оправено. Споко... Ше си минем през черната дупка гаранция (ако я задържат за малко повече време отворена, че едно на минус тринайста от секундата е малко, няма да сваря да се натъпча :( )
 
От: Radev - много ти благодаря!

относно нетсърфър - виждали сме се веднъж и има някои неща които трябва да знаете за него - от пръв поглед и кратък разговор се разбира че е целеустремен , много способен и изключително компетентен. Правил съм сделка с него и беше коректен до последната секунда. Това че има хора с които не е разбира във форума не трябва да значи че тази тема тук е хранилка за него...
 
От: Radev - много ти благодаря!

Моля, да не се отплесвате ;)
Благодаря на всички, които се включиха в темата.
 
От: Radev - много ти благодаря!

Моля, да не се отплесвате ;)
Благодаря на всички, които се включиха в темата.
А аз искам да благодаря за хубавата тема. Дано се включат повече хора тук, знам че има такива, които искат да благодарят на някой за нещо или на всички за съпорта през периода им тук. Не се срамувайте.;)
 

Горе