Продава се: razhodka.info - туристически сайт

Firefly

Well-Known Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
8463115q.jpg


Продавам razhodka.info. Не ми остава време да го развивам и така си седи. Дизайнът е изчистен, има галерии, карта, променящ се хедър. По желание може да се добавят други екстри, но това допълнително. Посещения единични. Сайтът се продава с домейна.

Цена: по договаряне.
 
От: razhodka.info - туристически сайт

Семпъл и свежарски . Харесва ми . Ако се поддържа идеята и качеството на кънтента мисля че ще е добра инвестиция за някой , освен ако не се изхвърлиш много с цената : )) Успех с продажбата колега : ))
 
От: razhodka.info - туристически сайт

Много семпло и приятно сайтче. Ако някой съвестен предприемач го закупи и реши да го развива в същия дух, си предлагам услугите за списване на статии на базата на дългосрочно партньорство.
 
От: razhodka.info - туристически сайт

Доста приятен сайт. Бъдещият собственик може да помисли да сложи и английски език, така ще може и туристите да научат за природните забележителности. Дано го продадеш на желаната от теб цена.
 
От: razhodka.info - туристически сайт

Приемам всякакви предложения. Търся му около стотина лева иначе. Сайтът се продава както го виждате (+фб страницата), като можем да му добавим това-онова по някоя глезотийка по преценка на купувача, но това допълнително ще се обсъди.
 
От: razhodka.info - туристически сайт

Много е хубав.
Сподели с каква цел е направен.Каква е идеята за приходи от него.

Благодаря.
 
От: От: razhodka.info - туристически сайт

Много е хубав.
Сподели с каква цел е направен.Каква е идеята за приходи от него.

Благодаря.

Това е туристически блог и се монетизира по същия начин, както останалите новинарски сайтове, ако нямаш по-специални идеи.
 
От: От: razhodka.info - туристически сайт

Това е туристически блог и се монетизира по същия начин, както останалите новинарски сайтове, ако нямаш по-специални идеи.
Нещо не схванах какво е общото между монетизирането на новинарски сайт и туристически блог??? Защото на мен ми идват абсолютно различни идеи за монетизиране между тези 2 типа сайтове. Например не ми изглежда подходящо банер реклама на туроператор или реклама на хижа Безбог в новинарски сайт...
 
От: razhodka.info - туристически сайт

Монетизиране евентуално с оферти за хотели, екскурзии и т.н.
 
От: razhodka.info - туристически сайт

Колко статии има?

13, малко са, просто тъкмо бях започнал да го правя лятото, но покрай други неща все на заден план остава, а си трябва време, защото исках да е с готини статии и снимки, максимално изчистено и информативно. Общо взето го продавам като начален старт за някой, който иска да развива в тази ниша.
 
От: razhodka.info - туристически сайт

супер сайт, изчистен без ненужни неща, а същевременно функционален

Успех!
 
От: razhodka.info - туристически сайт

13, малко са, просто тъкмо бях започнал да го правя лятото, но покрай други неща все на заден план остава, а си трябва време, защото исках да е с готини статии и снимки, максимално изчистено и информативно. Общо взето го продавам като начален старт за някой, който иска да развива в тази ниша.

Само статиите са 50 лева минимум. Не го давай толкоз евтино.
 
От: razhodka.info - туристически сайт

Up... Никой ли не иска да си развива бг туристически сайт?
 

Горе