Real estate for sale

Synthetic

Active Member
Рейтинг - 100%
46   0   0
Продавам домейна - realestatesonline.info

Имах доста статии вътре ,но noob-a аз го делнах


Цената е 10 $ :)

Ако имате интерес пишете тук или на ЛС : )
 
Последно редактирано:
От: Re: Real estate for sale

Е, вземи си статиите от кеша и ще си вдигнеш цената, гугалягата ги пази ;)

Кажи ми как точно ,че не съм мн на "ти" с тоя кеш и мн от нещата още ... блога ми е дел и нз къде какво да търся : )
 
От линка, който си дал в първото мнение, отиваш на резултатите. Под всяка индексирана страница има линк Кеширана.. кликаш там и си копираш статиите.
 
От: Real estate for sale

Ако някой иска домейнчето , за 10 $ ще му го дам ... това е последната ми оферта
 
Последно редактирано:
От: Real estate for sale

поне някой ако има интерес към тази ниша да ми пише ;) може днес да направя подаръче
 
Последно редактирано:
От: Real estate for sale

vejnoto e che sega go nqma tozi site takache ma karai ti si znaesh domain struva nishto v momenta daje i $2 sa mu mnogo ... ;) ma uspeh togava

p.s ne se drazna

аз не съм казвал нищо, че да се дразниш :) пиши ми на ЛС да не спамим тук ;)
 
От: От: Re: Real estate for sale

Кажи ми как точно ,че не съм мн на "ти" с тоя кеш и мн от нещата още ... блога ми е дел и нз къде какво да търся : )

Остави кеша на гугъл ето от тук ще си възстановиш всичко, дори ако е имало преди 5 години съдържание: http://www.archive.org/web/web.php

Sorry че ти спамя темата, но този сайт ми е помагал доста пъти, нядавам се и на вас да помогне!
 
Да, но за жалост кешираното съдържание при archive.org не се появява веднага, а минава около 6-12 месеца. В конкретния случай последния кеш е от 2006г.
 
От: Real estate for sale

Спокс аз си извлякох статиите и съм ги сложил в др. активен сайт ;)
 

Горе