Refunded!!! Спряха ми купен домейн и хост!

dalasweb

Well-Known Member
Реших да се възползвам от промоцията тук .Взимам хост и ти дават домейн безплатно.Сайа е за една фирма.Регвам го на името на собственика на фирмата ,но ползвах виза картата на негов служител, за да платя.Пратиха ми всички данни дори успях да влезна в контрл панела и трябваше да ми пуснат домейна.Влизам след това и хоп засечна няма такъв усер и в емайла на собсвеника рефундед.
Имената на собсвеника на сайта и виза картата трябва ли да съвпадат това ли е причината да ме рефунднат а и парите още не са ги върнали!


A refund can be issued by 2Checkout for various reasons, including:

1) Requested by the cardholder.
2) Requested by the vendor.
3) Failed internal fraud checking.

Your refund should appear on your credit card/bank statement within the next 7-10 days.
 
Последно редактирано:
Няма изискване името на собстевника на сайта да е същото като на платеца. Вероятно обаче от 2СО са спрели продажбата. По какви причини само те си знаят.

Варианти:
- има ли друг начин за плащане
- свържи се със съпорта на 2СО за съдействие
- свържи се с продавача и поискай да си говори със съпорта на 2СО за да ви верифицират продабата

При всички случаи ще трябва да пуснете нова поръчка.
 
От: Refunded!!! Спряха ми купен домейн и хост!

The following recurring order for AttractSoft GmbH has been canceled and will no longer bill.

Sale: 4643534534

If you have questions or wish to dispute this action please contact us at your earliest convenience.


2Checkout.com Inc. and AttractSoft GmbH thank you for your business.

ако при всяко закупуване безпричинно ми отказват егаси и та.ака
 
ами не е нищо ново - големите мрежи могат да си позволят да отказват ордери по правила, които те определят.

Реално има и по-кофти вариант - когато ти си продавача и ти откажат продажба от реален клиент. Случва се доста често и вариантите са или да предложиш на клиента друг начин на плащане ако имаш контакт с него или да изтървеш продажбата.
 
От: Refunded!!! Спряха ми купен домейн и хост!

От Hostgator-a ми спряха хостинга след като го бях нагласил и си работеше 1 седмица. Искаха ми лична карта и снимка на кредитната карта. През това време докато се разправяме и сканираме, всичко беше спряно. В последствие го пуснаха, ама малко ми остана да им тегля едни майни с тия разправии за карти и т.н.. Като ги искат да ги искат от начало, а не в последствие да ти спират всичко и да се разправяте.
 
От: Refunded!!! Спряха ми купен домейн и хост!

Същтото е и при таткото, след 2 седмици се сетиха, че ще искат да ми ауторизират картата. Резултатът беше 5 дена без достъп до домейните :(
 
От: Refunded!!! Спряха ми купен домейн и хост!

Много хостинг компании ползват различни форми на верификация.
Мене дори са ми искали Туитър/Фейбук акаунт да погледнат дали съм автентичен.

Това че не съответстват имената е предостатъчна причина да те резнат.
... Да не кажа задължително.
 
От: Refunded!!! Спряха ми купен домейн и хост!

Свързвам се с чат формата и и питам каква е причината да ме рефунднат

Ted N.: Just a second let me check.

dalasweb: ok

Ted N.: There are IP missmatches

Ted N.: and your IP is in several Blacklists

Ted N.: we do not want to host your websites

Ted N.: Good Bye

и да ги еба в г.за ИПто ми е на бтк просто не им се дава за 12евро толкоз промоция


можех от хамериканско ип да си поръчам ама и кредитната карта е българска

ко ми има на ипто така и не разбрах

язък че българи работят там

D. Dimitrov, R. Raitschew
 
Последно редактирано:

Горе