Rolex менте?

webstil

Well-Known Member
как сме предприемачи? : ) Имате ли идея къде може да се открият часовници ментета(реплики) от тази марка и на каква цена? : )
 
Моя съвет не се занимавай с глупости, часовника е от малкото разрешени мъжки бизнес аксесоари, забрави за ментето, купи си толкова скъп колкото може да си позволиш от добра марка макар и по средно ниво, ако държиш поспестяваи малко време и се вземи нещо по скъпо отново марково

задължително механика защото едно е швейцареца да покаже технологичната си мисъл при изработката на механизма, съвсем друго е да се поддаваш на модата и да правиш уж маркови кварцови часовници които независимо дали са Q & Q от 20 - 30 лева, ролекс менте или някои марков производител решил да си усере (с извинение) производствто на механики, кварцовите са едни и същи от вътре почти нямат разлика

Още нещо ако си смарт байър по добре с часовник за 1000 лв и смартфон за 200-300 (за тези пари има попадения които са добри колкото 3гс) отколкото обратното
- часовника няма да загуби толкова бързо стоиност като смартфона може да го ползваш 5 години или даже 10 и повече, а като си взимаш по добър си пазиш стария за колекцията защото
-ако си подбирал добре серията и модела има висока вероятност някоя ценна механика с не толкова много бройки да почне да става още по ценна от колекционерска гледна точка и да има по висока цена за отколкото си го купил :)
 
От: Rolex менте?

Мерси за съветите,съгласен съм :) Но предпочитам да купя нещо по-евтино,не мога да отделя хиляди за часовник,а и не искам,защото много често губя подобни неща..като почнем от златни и сребърни синджирчета,часовници и т.н...после като го загубя и знам колко пари съм дал..много ще ме е яд :D:D Искам нещо,което да изглежда добре и да ми харесва : )
 
е нали ти е здраво закопчан за ръката, с кожена, стоманена, титаниева каишка :) заразлики от гсми, врижки ланци, сваляш го само вкъщи и като си на гости на някоя мацка например, макар че има хора които дори и тогава не си свалят часовниците

Всеки с номера си аз чупя гсми от време на време (някои в непоправимо състояние) затова не ги ценя :) а и е много по лесно да счупиш или загубиш гсм отколкото часовник

Освен това ако отидеш на бизнес среща и отсрещната страна разбира от часовници дори и да си със среден клас Тисо пак ще направиш по добро впечатление отколкото с ролекс менте
 
От: Rolex менте?

Прав си : ) Но не съм наясно как стоят нещата при часовниците,т.е. кои са добрите марки и какви пари струват хубавите часовници,не говоря за оригинален ролекс-там вече видях как стоят нещата : D Но ще разгледам из нета,а и по магазините ще погледна : ) Дано не ме метнат много : D
 
От: Rolex менте?

Може да погледнеш strelki.info ако вече не си го направил, писано е за повечето от нещата, които те интересуват.
 
Последно редактирано:

Горе