Продава се: SEO одит на Вашия сайт

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте,
От днес можем да предложим нова услуга, а именно - SEO одит на Вашия сайт.

С какво ще послужи?
По този начин ще може да видите общо-взето до къде сте стигнали с оптимизацията на сайта си. Получавате пълен отчет за:
- onPage оптимизацията
- видимост в търсачките и ключови думи, по които се класира сайта
- всички линкове, насочени към сайта Ви - до 1 000 000

Как се извършва?
Освен ръчната проверка се използват и SEO инструменти с лиценз за агенции, което ни позволява да имаме достъп до всички тези данни :). Повечето инструменти, дори и платени, няма да дадат толкова детайлни статистики. След като получим поръчката, срокът за изработка е 3 дни. Плащането е предварително за хората, с които не сме работили и след получаване за тези, с които вече сме правили сделки. Статистиките от софтуера са на английски език, а препоръките, които ние пишем - на българки. Към базовия пакет са включени 10 препоръки от нас.

Получавате репорт със съвети за отстраняването на onPage проблеми с детайлно описание. С допълнителна уговорка предлагаме и отстраняването на въпросните проблеми, както и линк билдинг.

Издава се фактура при желание. Плащане - пейпал, банков превод.

Цена за услугата: 100лв
Предлагаме 2 безплатни ревюта /взети/

Оставам на разположение за въпроси


Мнения за услугата:
Получих SEO отчета в кратък срок и съм изключително доволен. Всичко е представено много детайлно и с препоръки за развитие на сайта. Благодаря.
И аз го получих изключително бързо. Отчета е подробен, ясен и лесно може да се разбере какво трябва да се поправи и развие.
Успех, струва си.
Доволен, препоръчвам колегите са много добри !
Получих одит от колегите. Много съм доволен от предоставената услуга - бяха написани и 10 препоръки за подобрението, с ясни стъпки за решаването им и тяхното значение. Качеството на услугата е много над цената, на която се предлага.


 
Последно редактирано:
Получих SEO отчета в кратък срок и съм изключително доволен. Всичко е представено много детайлно и с препоръки за развитие на сайта. Благодаря.
 
И аз го получих изключително бързо. Отчета е подробен, ясен и лесно може да се разбере какво трябва да се поправи и развие.
Успех, струва си.
 
SEO одитът е идеален начин за идентифициране на причините, поради които сайтът не се класира на първа страница. Направете го за бизнеса си, уверявам Ви, че ще останете доволни.
 
Направих поръчка. Надявам се да остана доволен от услугата- ще пиша след, като получа репорта.
Благодаря за поръчката. Убеден съм, че от одитът ще има огромна полза за класиране по-напред в търсачките :)

Интересът към услугата е много голям. За следващата седмица имаме капацитет само за още няколко одита.
 
Получих одит от колегите. Много съм доволен от предоставената услуга - бяха написани и 10 препоръки за подобрението, с ясни стъпки за решаването им и тяхното значение. Качеството на услугата е много над цената, на която се предлага.
 

Горе