Shopify - Одиторския XML файл, който се изисква от НАП

$INeed$

Well-Known Member
Здравейте, тъй като имам доста мои познати, които позлват тази система, а съм сигурен, че и тук ще намеря някой с магазин на Shopify, стартирам малка тема, която се надявам да се разрастне и да се донапълни, а аз ще споделя това, което знам. Надявам се да е полезна.

Който е наясно, нека споделя какво има като информация.

escapeboy

New Member
Здравейте,
Аз съм правил този генератор, но нямам опит с Shopify. Ако има някакъв начин да се експортват поръчките от Shopify бих могъл да направя import, за да става по-лесно.

$INeed$

Well-Known Member
Здравейте,
Аз съм правил този генератор, но нямам опит с Shopify. Ако има някакъв начин да се експортват поръчките от Shopify бих могъл да направя import, за да става по-лесно.
Super ще е наистина. Евалата човек. То не е само за Shopify, може да се адаптира за другите системи - CloudCart, Opencart, Magento, Prestashop. ;)

escapeboy

New Member
Super ще е наистина. Евалата човек. То не е само за Shopify, може да се адаптира за другите системи - CloudCart, Opencart, Magento, Prestashop. ;)
Надявах се и други колеги да се включат с останалите системи, но уви - само за WooCommerce имаме няколко решения. CloudCart си имат. Проблема с другите е че не ми остава време да разпиша импорти. В момента работя по търговския панел на PriceX където ще има такива tool-чета, но ще отнеме време.

Имам някакво решение за Stripe, но не съм го тествал и за това не е публично.

Ако искаш изпрати ми един месечен експорт от Shopify за поръчките на [email protected] и да видя като ми остане време да билдна един импорт.

partytime

Well-Known Member
@escapeboy ей , добре, че те бъзнах да се върнеш малко във форума. Виж каква полезна работа ще свършиш за общността тук. Айде от мен да мине, не си чак толкова лош про ваксър :D

$INeed$

Well-Known Member
За жалост нямам вече достъп до един клиент на Shopify. Иначе щеше да го имаш. Някой може ли да метне нещо примерно? Леле, ама ти си от 2014-та тук. От старите кучета. Ако успея да намеря нещо, ще пиша пак, задълже. Става интересно.

Горе