Shopping сайтове

От: Shopping сайтове

магенто е най-добрия модул за онлайн търговия до колкото знам
 
От: Shopping сайтове

Според мен няма смисъл от СЕО чак толкова ако имаш Онлайн магазин например в Испания, Португалия или Италия. Най добре е да се плаща директно за реклама в разни медийни сайтове на територията на държавата. Например обувките zzalando в Италия и Испания сайта е един от най въртените по радиата. СЕО-то е под всякаква критика, но поръчките валят.
Чужденците не са като българите.... да седнат и да търсят определена стока в гугъл.... каквото чуят по радиото или по телевизията там влизат и купуват.
 
От: Shopping сайтове

Много добро упътване ....

Струва ми се, скоро ще си червен и ти, като по-горните - давай актуално мнение не само да трупаш постове!
 
От: Shopping сайтове

Дали не е добра стратегия да се сложи реклама на shopping сайтове в такива свързани с психично здраве и медицина. Все пак думата терапия е в контекста и на двете :D
 
Последно редактирано:
От: Shopping сайтове

Ако имах shopping сайт директно пусках реклама с цел да залея медиите. Интернет, радио, телевизия (ако има достатъчно пари), дори и флаери. CEO.то ще остане на заден план.
 
От: Shopping сайтове

Не знам дали тук е правилното място за питане, но при отваряне на сайт за дрехи, бижута и такива истории, трябва ли да се взимат някакви права? Все пак не върви от един сайт да се купят дрехи и да си ги пуснеш в своя..
 
От: Shopping сайтове

Не знам дали тук е правилното място за питане, но при отваряне на сайт за дрехи, бижута и такива истории, трябва ли да се взимат някакви права? Все пак не върви от един сайт да се купят дрехи и да си ги пуснеш в своя..

На мен от SKRILL и 2CO ми искаха сертификати от производителя. Голям зор е да докажеш, че не продаваш ментаци.
 

Горе