SMS Реклама

WinKam

Active Member
Здравейте,

дайте съвети за сайтове, които предлагат смс реклама. Преди имаше доста, сега като пиша в Гугъл излизат само няколко и не ми изглеждат много читави.

Нека, който ползва такива услуги и знае подобни актуални сайтове да даде линкове (може и на ЛС).

Да не говорим че попаднах на един, на който пуснах смс и не ми пуснаха реклама. Сайта е пълен фантом. Незнам дали въобще се администрира. Уържаха ми сумата 2.40 лв за смс-а, получих обратен смс че има грешка. Писах им в контакти и никой не отговори. Писах на фирмата която предоставя смс услугата и те не ми отговориха.

( Администраторите на форума ако биха били така любезни да ми кажат, бих искал да пусна тема за случая, но незнам в коя категория! То е ясно че няма да получя услугата или да ми върнат парите, поне да си ги охуля! :) Ако има тема за некоректни онлайн предприемачи да си драсна мнението за тях. Боли ме сърцето за 2.40 лв. :) Шегувам се! Не съм за 2 лв. но не ми харесва да има такива некоректни предриемачи в БГ. )


Аз съм имал такава услуга на моите сайтове и когато се е получавало грешка или проблем с базата данни съм ги добавял ръчно.
 

Горе