Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Кой е автор на играта? Изглежда много готино !
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Добра е игричката :)
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Хахаха много е зарибителна наистина! Много добре са се справили :D :D
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Добра игричка :)
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Дооооста добре :).. супер дизайн браво.. постарали са се доста :)

Очакваме и за Пловдив :D
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

И тези нещастници искат пари да станеш Баровец, имат късмет че все още се срещат идиоти

http://www.sofiawars.com/stash/change/

Клицайте SMS-си, клицайте дават и бамбонки....тъп съм мамо тъп съм:lol:

EDIT

За да направиш банда трябва да поканиш 30 балъка като теб които да достигнат 3 ниво

Кой ли олигофрен ги мисли тези простотии и се надява да изкара някакви стотинки от това, макар че според мен модела на играта е копи-пейст от вън.
 
Последно редактирано:
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Е това е модел на много игри , все трябава да си измислиш инструмент как доведеш посеттели/играчи .. и нали в крайна сметка трябва да има нещо платено ... че този труд за чий х... е :)
 
От: От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

И тези нещастници искат пари да станеш Баровец, имат късмет че все още се срещат идиоти

http://www.sofiawars.com/stash/change/

Клицайте SMS-си, клицайте дават и бамбонки....тъп съм мамо тъп съм:lol:

EDIT

За да направиш банда трябва да поканиш 30 балъка като теб които да достигнат 3 ниво

Кой ли олигофрен ги мисли тези простотии и се надява да изкара някакви стотинки от това, макар че според мен модела на играта е копи-пейст от вън.

Е човече, все пак трябва да се печели от някъде нали така ?
Смисъл, не може да си "поръчаш" на някого да ти направи сайт, да ти го поддържа, да плащаш хостинг + домейни, и да хвърляш МАСА ПАРИ, за реклами и кви ли още не хави..
И накрая да не искаш да го "избиеш"..

Повярвай ми, такива игри СЕ ИГРАЯТ от всякакъв ТИП хора.. Дори доста се играят.. Аз като бях малък, се СЪСИПВАХ да играя такива игри.. Играех по 3-4 сигурно наведнъж..(различни, но все пак)..

За всеки влак си има пътници.. :)

Лично аз се радвам, на хората които са създали игричката.. Готина е.. Хубав дизайн.. Не е много сложна..
А бе добре е :)

Ще я избият със СИГУРНОСТ.. :)
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

ол, много е добра и зарибяваща. Твърде голям габровец съм за да им пращам смс-и, но нищо не ми пречи веднъж дневно да влизам до там. Успех с проекта
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Никс, това да не ти е бащинийка бе. Май ти е мъчно за социализЪма :lol::lol::lol:

За играта - добре изглежда.
 
От: От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

И тези нещастници искат пари да станеш Баровец, имат късмет че все още се срещат идиоти


Е ти нали си против комунизма па ревеш че ти искали пари ?
да не са го направили за общото благо туй игра ля?
нал са я напраилида печелят
ти ко искаш? с купони ли да се става баровец?
 
От: От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

ти ко искаш? с купони ли да се става баровец?
communist_party_t-shirt1.gif

:lol:
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Именно защото не съм комунист и не позволявам да ме правят на балък не приемам такива игри и ще ви обясня защо

Когато пишеш че играта е безплатна то тя трябва да е изцяло безплатна от начало до край с всички ресурси, в противен случай пишеш че за нормалното функциониране на играта и достигане до финална фаза е необходимо влагане на средства (купуване на карпузи)



Ето правилата :

--------------------------------------------
7 Степенуване на тарифите, условия за плащане, забавяне

7.1 Онлайн игри

7.1.1 Основна версия
Фирма 'Ексес Софтуер' предоставя игрите след откриване на Account (виж горе 1.2). В такъв случай на потребителя се предоставя първоначално основна версия. Откриването на Account и използването на основната версия е безплатно. Основната версия (без ущърба на правото на фирма 'Ексес Софтуер' за преустановяване на игрите) не е ограничена във времето и може да се играе.

В основната версия потребителят не разполага обаче със всички функции.

7.1.2 Premium-Features

Потребителят има възможниост да получи срещу заплащане функции, които не се намират на разположение в основната версия (по-долу наречени: Premium-Features). При отделните игри могат да се предлагат различни Premium-Features. Кои Premium-Features се предлагат към определени тарифи, какви функции имат те и какви са изискваните условия, може да се види на уеб сайта на съответната игра.
...................................................

В този си вид тази игра по нищо не се различава от онези идиотски тестове за интелигентност, или въпросници от рода на това кога ще умреш и прочие простотии при които на края на теста ти приканват да изпратиш SMS за да си получиш резултата. Точно там е кукичката където се хващат идиотите:shock:
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Тц Тц... пак оплескахте темата... :wink:

не вярвам някой от тук да е пращал смс-и, аз не съм и никога не бих...
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Игричката е хубава но... Е пълно копие на http://mybrute.com/ :)
Чак пълно копие не е, има малко взето според боевете май..
Отвътре като, че ли играта е по-различна(говоря за софийската) :)
 
От: Sofia Wars! - Цинична игра за живота в столицата

Чак пълно копие не е, има малко взето според боевете май..
Отвътре като, че ли играта е по-различна(говоря за софийската) :)

Системата е същата... Дизайна е променен може и флаша (говоря за битките) да е променен малко но играта е г/д на същия принцип като mybrute.com
 

Горе