Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

Аз си поръчвам слънчеви очила от Китай на десет пъти по-ниска цена и със същото качество. Винаги ми е било чудно хората с кой акъл дават по 200 и повече лева за една скапана пластмаса с малко алуминий тук-там.
 
От: От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

Аз си поръчвам слънчеви очила от Китай на десет пъти по-ниска цена и със същото качество. Винаги ми е било чудно хората с кой акъл дават по 200 и повече лева за една скапана пластмаса с малко алуминий тук-там.

Дай да ги видим тия качествени китайчета :)
 
От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

Рейбан са много добри очила. Не съм виждал евтина алтернатива. Освен това, 200 лв. не са много за нещо, което можеш да носиш години.
 
От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

Рейбан са много добри очила. Не съм виждал евтина алтернатива. Освен това, 200 лв. не са много за нещо, което можеш да носиш години.

Единствената по-евтина алтернатива са полариод, но пак не могат да стигнат рейбан, а китайчетата по добре да не си разваляме очите за някви си пикливи 200 лева.

Иначе luxottica всички знаят, че са производителя на рейбан..
 
От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

Единствената по-евтина алтернатива са полариод, но пак не могат да стигнат рейбан, а китайчетата по добре да не си разваляме очите за някви си пикливи 200 лева.

Иначе luxottica всички знаят, че са производителя на рейбан..

И неин собственик :)
 
От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

Това за развалянето на очите с евтини китайски очила е един от митовете, пускани умишлено, за да имат баламите оправдание да дават по 300 лв. за очила, които трябва да струват 30 лв. Китайските върхови модели са по 20-30 долара и по нищо не отстъпват на марковите. В DX.com има две категории - за обикновени и спортни слънчеви очила. Там може да се намери всичко необходимо. Моделите от 17-18 долара и нагоре са изключително здрави и качествени като изработка. Имам такива. По-евтините също са безопасни, но не са толкова здрави. Не ви препоръчвам само очилата за по 5 лв. от сергиите по морето и битаците. Те наистина са боклуци.
 
От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

киви кай честно, че не си чувал за луксотика???!!! то тва с рейбан и другите марки стара работа бе.....иначе да питам значи всички са балами дето дават не по 300 ми по 500+ за цайси? и тия дето дават по 100к за коли вместо да карат VW Up...мале тия па къде се возят в първа класа в самолета вместо да мръднат пеесе сантиметра назад и ще плащат барем едно 200 евро по-малко те па какви са будали...и между другото абсолютно не съм съгласен, че можеш да сравниш едно Оукли с некво китайче ма по какъвто и да е параметър!
 
От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

Аз съм фен на REVO. Качество/цена е в по - високо процентно отношение, а и репликите са доста по рядко срещани.
 
От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

В очилата има ли двигател изработен ръчно, последен модел хидравлика, разработена специално за модела и уникален дизайн, за създаването на който са изхарчени стотици милиони долари, още преди да е произведена първата кола? Плащайки за скъпа кола получаваш лукс. Първа класа в самолета също е лукс. Плащаш повече и получаваш повече. При очилата също има луксозни модели с диаманти и др. добавки, които оправдават цената. В темата обаче се говори за генерични модели, при които 80% от цената се дължи на монопол. Има разлика между луксозна стока и такава, която е с изкуствено завишена цена, заради монополно положение на пазара.

П.П. Luxottica купи Revo преди две години.
 
От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

Абе да ти кажа и аз се чудя що Chrome Hearts струват една торба с пари, барем едно вентилаторче да беха забили отстрани да се разхлаждаме като се сетим колко пари сме дали ама....цайсите са си като бижутата, за фукня са и за тва са скъпи...според мен.
 
От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

Тази година изгубих 2 чифта очила, добре че бяха китайчета, та не ме е яд :)
А очите са си ми много добре. В момента всички китайчета са ок с качеството
 
От: Te така се прави пачка. Никога не съм чувал за luxottica!

Чували ли сте за долче и габана, версаче, булгари, бърбери и т.н., ама чували ли сте за luxottica? :shock:

СЕО-то е мега пича, как се усмихва като го питат за рей бан :D:D Еваля, така се прави :D

https://www.youtube.com/watch?v=voUiWOGv8ec

Епа и ти един пат да не си чувал за нешо
 

Горе