tenita.net - спамери!

Amigo0o

Well-Known Member
Абе всичките ми имейли са пълни със имейли от тея тъпаци tenita.net. Не съм се абонирал за нищо, а всеки ден ми пращат тъпи оферти за различни неща на всеки имейл цъкам да си махна абонамента но те си продължават с тъпотийте им. Дори на служебния имейл има техни имейли, а този имейл го няма никъде в интернет имам само 1 регистрация с него в една българска рекламна платформа.

Получвате ли имейли от тях и какво правите с такива спамери ?
 
От: tenita.net - спамери!

Аднал съм домейна към спам листата и толкоз.
И да - получавал съм от тях спамове.
 
От: tenita.net - спамери!

Аз не се сещам от тия да съм получавал, ама доста често ми предлагат домейни :lol:
Иначе то си е ясно -> Add Sender to Blocked Senders list, като по нахалните им създавам Rule директно да ги трие, без да ми пълни Junk папката.
 
От: tenita.net - спамери!

Получавал съм в Gmail, но си отиват автоматично в кофата за спам. Явно доста хора преди мен са докладвали.
 
От: tenita.net - спамери!

Преди време се занимавах с малко адулт, пазя си още няколко събскрипшъна за да знам за какво става въпрос, някоя оферта може да ми хареса :). Обаче тези Adultfriendfinder... мани... просто те не само пращат нови афилиейт оферти, ами пращат и разни оферти за запознанства... отгоре на тва в заглавието... оня ден без малко да се издъня пред една приятелка. 3 пъти вече се ънсъбскрайбвам и продължават да ми пращат мейли...
 

Горе