The Expendables 3 във Варна!

D.Ivanov

Well-Known Member
Силвестър Сталоун е във ВАРНА и снимат Непобедимите 3-та част. Имах честта да видя Рамбо и Роки на живо и ще имам тази чест до петък тази седмица, когато вдигат гълъбите от Варна.
Та мисълта ми е, ако някой иска да изпълни детската си мечта да види Силвестър Сталоун на живо (или по-точно някой от героите, които той е изиграл през годините) може да погледне под моста във Варненският корабостроителен завод :). Там снимат до Петък. Външни лица не се допускат естествено до снимачната площадка, но аз понеже им нося стока (стоката от подписа ми) и съм вътре всяка сутрин :).
 
От: The Expendables 3 във Варна!

този път какво ще рушат?
те идват тук защото е евтино и може да си правят каквото искат
а ние им се кефим?

знаеш ли на какво прилича пещерата в която снимаха Непобедимите 2
не можаха ли да дадат някой лев за пещерата, като я посетиш да останеш с хубави спомени?
 
По-добре тук да идват и да наливат пари, отколкото в братска Македония. :) Но за това не съм съгласен - да рушат. :)

Иначе, ако може да се снима с логото на форума....това май ми е детската мечта на мен, за която се сещам сега. :p
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Бат Слай на 70+ години е ба'ти машината. Респект. Това, че рушат го прави екипът, необезпокояван от нашите органи. Щом се мятат пари всичко е ок, нищо ,че природата страда...
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Ако ми разрешат да говоря с него тия дни ще го попитам каква химия взема, че на 70 години да не е хвърлил топа :). В момента са само Слай и Джейсън Стейтън тук, а до Петък ще дойдат Антонио Бандерас, Уесли Снайпс, Арнолд, Стивън Сегал мисля, че и той ще идва и Джет Лий.
 
От: Re: The Expendables 3 във Варна!

Днес видях по медиите как Стейтън се плицика на Варненското черноморие. :) Явно скоро ще се започне със снимачната дейност, ако вече не е почната. :)

Почнато е, всеки ден снимат.
 
Re: От: Re: The Expendables 3 във Варна!

Почнато е, всеки ден снимат.
Ей, супер. Тези нямат спирка. :) Явно времето не е фактор за тях. Тъпичък им е филма, но ентусиазма им го признавам и това ме кара да го гледам на кино, когато излезе. :)
 
От: Re: От: Re: The Expendables 3 във Варна!

Тъпичък им е филма, но ентусиазма им го признавам и това ме кара да го гледам на кино, когато излезе. :)

Анатема ! Първата част верно е смотана, но втората си е чист екшън, в старомоден стил, дори на моменти с липса на логика. Вярно, че няма какво да се научи от такъв филм, но те и това им е целта - екшън с най-добрите актьори в този жанр, което досега не е правено. Лафчетата във филма са дости добри, като са в тон с миналите им филми, а появяването на Чък Норис - култово. Доста съм се смял на втората част. На косъм бяха да дам червено, за тези слова :)
 
От: Re: От: Re: The Expendables 3 във Варна!

Анатема ! Първата част верно е смотана, но втората си е чист екшън, в старомоден стил, дори на моменти с липса на логика. Вярно, че няма какво да се научи от такъв филм, но те и това им е целта - екшън с най-добрите актьори в този жанр, което досега не е правено. Лафчетата във филма са дости добри, като са в тон с миналите им филми, а появяването на Чък Норис - култово. Доста съм се смял на втората част. На косъм бяха да дам червено, за тези слова :)

Най ме изкефи на 2-рата част, накрая там като са на летището в Пловдив и някой от суперите каза: " Тоя самолет е за музея", а бате Арни отвърна: "Ние всички сме за там" :)
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Иначе незнам засега къде ще кажат, че се развива действието, в коя част на света. Има страшно много негри с чалми и калашници :).
 
От: Re: The Expendables 3 във Варна!

По-добре тук да идват и да наливат пари, отколкото в братска Македония. :)

я кажи колко пари са налели :) мисля, че не знаеш
но бързаш да се съгласиш
ами ако не си заслужава за толкова пари?

трябва да се замислим защо идват тук - за да разберем дали ни мислят за индианци като ни видят как се хилим и им се радваме
 
Re: От: Re: The Expendables 3 във Варна!

я кажи колко пари са налели :) мисля, че не знаеш
но бързаш да се съгласиш
ами ако не си заслужава за толкова пари?

трябва да се замислим защо идват тук - за да разберем дали ни мислят за индианци като ни видят как се хилим и им се радваме
Защото имаме какво да им предложим. От към природа предполагам. А да, и е евтино. :) Е, все нещо са си платили. Никой няма да им прави гусото за без пари. ;)

Идват тук защото имат всичко,което парите купуват, дори и беззаконие. Вижте го Жад Клод Ван Дам, момчето се пропи тук. :)
 
От: Re: The Expendables 3 във Варна!

я кажи колко пари са налели :) мисля, че не знаеш
но бързаш да се съгласиш
ами ако не си заслужава за толкова пари?

трябва да се замислим защо идват тук - за да разберем дали ни мислят за индианци като ни видят как се хилим и им се радваме

Не, не ни мислят за индианци, а за европейска държава от третия свят - демек бедняшка, но без фанатици, а хора, които горе-долу живеят по европейски (като изключим финансовата част - щото там е пълна трагедия сравнението). Обаче си имаме най-хубавото студио за специални ефекти - Боянчето. И на достъпни цени (както обичат търговците да се изразяват). Освен това си имаме прекрасна природа и не им се налага да правят изкуствени пещери - в бг си има естествени, които могат да си рушат.

А колкото до актьорите, те си вършат работата и не пречи, пък и не е срамно да им се радваме. Те не са виновни. Виновни са продуцентите или там, който отговаря за организация и т.н.

Все едно да обвиняваш работниците на фирма за чорапи, че шефа им пере пари с нерегламентирана продажба на кайсии и замърсява околната страна с извхърляне на отпадъци от галоши.

Не е точно еквивалентен пример, но е пример, сочещ, че в случая - актьорите са работници - нищо, че те са пред големия екран по същия начин, както работниците са тези, които произвеждат здравите памучни чорапи, обаче шефа им диктува правилата и дава парите за материала, поддръжката на машините и т.н . :)
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Филма не е тъп, ако се вземе напредвид какво искат да означава филма и какво искат да покажат на зрителите, а именно ЕКШЪН като от едно време, на моменти безсмислен, но пак брутален екшън, да хварчат глави, ръце и патроните на пистолета никога да не свършват. Всички тези звезди на световното кино представляват точно това. Те обединяват в един филм целият екшън и предтсвляват всичките герои, които някога са изиграли. Според мен това е страхотна идея и всичко това, което правят е достойно за РЕСПЕКТ. Аз не съм гледал по-вдъхновяващ филм от ROCKY (всичките части), израстнал съм с филмите за Джон Рамбо, гледал съм Командо сигурно 100 пъти. За мен всички тези герои през тези години принасят за цялостният вид на личностите, които ги представляват.
И честно да ви кажа не знам коя е силата, която кара тези възрастни актьори да правят такива филми, с такъв екшън на тези години. Едва ли са парите...нещо повече е, а именно да покажат, че те не свършват с възрастта си, те са такива каквито цял живот са били ДОКРАЯ! Те са най-великите екшън герои, които светът на киното познава.
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Филма не е тъп, ако се вземе напредвид какво искат да означава филма и какво искат да покажат на зрителите, а именно ЕКШЪН като от едно време, на моменти безсмислен, но пак брутален екшън, да хварчат глави, ръце и патроните на пистолета никога да не свършват. Всички тези звезди на световното кино представляват точно това. Те обединяват в един филм целият екшън и предтсвляват всичките герои, които някога са изиграли. Според мен това е страхотна идея и всичко това, което правят е достойно за РЕСПЕКТ. Аз не съм гледал по-вдъхновяващ филм от ROCKY (всичките части), израстнал съм с филмите за Джон Рамбо, гледал съм Командо сигурно 100 пъти. За мен всички тези герои през тези години принасят за цялостният вид на личностите, които ги представляват.
И честно да ви кажа не знам коя е силата, която кара тези възрастни актьори да правят такива филми, с такъв екшън на тези години. Едва ли са парите...нещо повече е, а именно да покажат, че те не свършват с възрастта си, те са такива каквито цял живот са били ДОКРАЯ! Те са най-великите екшън герои, които светът на киното познава.

Да, прав си. Преди екшъна си беше екшън. Сега само някакви куклички с гланц ходят като балерини пръскащи вода пистолети и си мислят, че правят екшън - пълна боза! Само Стейтъм прави що-годе добри екшъни... Иначе повечето са пълна пародия... Някой, ако може да ми посочи поне един свестен екшън - ама истински от последните 4-5 години...
 
От: The Expendables 3 във Варна!

да бе, няма ли пещери някъде другаде? :D
май не са дошли заради "уникалната природа" (btw, то няма как да е повтаряща се :shock:)
 
От: The Expendables 3 във Варна!

да бе, че в други страни няма пещери? :D
май не са дошли заради "уникалната природа" (btw, то няма как да е повтаряща се :shock:)

Е как да не са? Да не са дошли заради благоприятния климат да си веят косите? Не забравяй, че само в България има уникална природа, на която е позволено хората да се "кендзат" отгоре. Да рушат и естествено, застрояват и осичат. Не виждам от какво са ти породени съмненията... :cry:
 

Горе