The Expendables 3 във Варна!

От: The Expendables 3 във Варна!

и като стана въпрос за "екшън"
не съм гледал тези боклуци (не искам да си го причинявам) но предполагам участват - дубльори и каскадьори които правят невъзможни/нереални неща.
това за мен е върха на простотията
незнам как може да го гледате...никъв екшън не е това

Е как да не са? Да не са дошли заради благоприятния климат да си веят косите? Не забравяй, че само в България има уникална природа, на която е позволено хората да се "кендзат" отгоре. Да рушат и естествено, застрояват и осичат. Не виждам от какво са ти породени съмненията... :cry:

кефим им се и се задоволяваме САМО с това, че "наливат" пари в държавата
дори не знаем колко наливат..но се радваме

а те реално ни ИЗПОЛЗВАТ..ние пък ги боготворим едва ли не
затова мисля, че в техни очи изглеждаме тъпо

то май самолетните билети и хотелите им излизат по-скъпо отколкото парите които "наливат"
 
От: The Expendables 3 във Варна!

кефим им се и се задоволяваме САМО с това, че "наливат" пари в държавата
дори не знаем колко наливат..но се радваме

а те реално ни ИЗПОЛЗВАТ..ние пък ги боготворим едва ли не
затова мисля, че в техни очи изглеждаме тъпо

то май самолетните билети и хотелите им излизат по-скъпо отколкото парите които "наливат"

Еми какво да ти кажа - не си прав. Пак казвам - ние се кефим на актьорите, не на продуцентите или там който "налива пари"... поне не и аз.

Пак давам пример...

Работиш във фирма за галоши, чийто шеф ги продава на черно, но това е друг въпрос - мацките въздишат по теб щото правиш най-хубавите галоши във фирма "Галошник", обаче Дечо Пича казва: "Бе мацета, кво му се кефите на тоя... дето замърсява въздуха и продава галоши на черно"...

Иш? Същата ситуация тука! В случая ние сме фенове на АКТьОрите, които си вършат работата, за която им е платено от дЪ бос. А дЪ бос е тоя, който казва кво да се руши.

Поне като ръсиш обвинения - посочвай конкретно кои са "ТЕ"? Щото аз така не мога да разбера... :)
 
От: The Expendables 3 във Варна!

извинявай, нещо не разбрах - как така се продават галоши на черно? забранено ли е
аз не съм чул за такава практика :D и какъв въздух замърсяват?
то по тази логика никакви обувки не трябва да се правят..да не говорим за гумите :D

нещо примера не е много добър

п.п. кажете дали този "екшън" филм е от типа който описах по-горе :)
 
От: The Expendables 3 във Варна!

извинявай, нещо не разбрах - как така се продават галоши на черно? забранено ли е
аз не съм чул за такава практика :D и какъв въздух замърсяват?
то по тази логика никакви обувки не трябва да се правят..да не говорим за гумите :D

нещо примера не е много добър

п.п. кажете дали този "екшън" филм е от типа който описах по-горе :)

Хвърли един галош в огъня и събери пушека в буркан. (Да си призная не знам дали има същия ефект като при гума). Пфу... приближи се до огън, в който е пъхната автомобилна гума и после може да участваш и ти в Непобедимите 3 като черен. :D :D

п.п.: Отбиваш номера. Питам кои са "ТЕ", които ни използват. :p
 
От: The Expendables 3 във Варна!

не разбирам каква връзка направи на галошите с пещерата
може би нещо с природата?
първото я е замърсявало? трънки...

първо това е необходимост..второ - те са направени от материал добит от недрата на Земята
трето - глобалното затопляне е по-скоро нещо нормално и използвано (отново) за користни цели

а замърсения въздух е цената която плащаме за икономическото и всякакво друго наше развитие

а оня галош дошъл от 10к километра и "снима" в пещерата която е дом на някого от незапомнени времена
т.е. настанява се там без разрешение и след себе си оставя само и единствено разрушение (ХОДИЛА ЛИ СИ ДО ПЕЩЕРАТА?) аз съм ходил един път наскоро и не останах с хубави спомени :)

кои са "ТЕ" ли - ами всички
шефовете
и тия галоши които снимат там - не са по на 30 години, вече са старци и би трябвало да гледат по друг начин на живота????
 
От: The Expendables 3 във Варна!

да видим какво пишат по медиите :mrgreen:


"Непобедимите 3": Варна все пак ще е Сомалия
http://www.varnautre.bg/2013/08/18/182097-nepobedimite_3_varna_vse_pak_shte_e_somalia

:D
явно си приличаме със Сомалия
к'во пък...можеше и по-зле да бъде

"Непобедимите" уплашиха рибата
http://www.standartnews.com/lifestyle-shou/nepobedimite_uplashiha_ribata-201313.html

Най-вероятно в сряда екипът на Сталоун ще взривява и лодка в морето.

ехааа
много 'убаво
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Щом казваш... ;)

И примера с галошите имаше друг замисъл, но явно не си го схванал... ;)
 
От: The Expendables 3 във Варна!

кажи какъв смисъл имаше
аз съм от българските реотани и загрявам бавно :)

не ми каза дали Непобедимите 1,2,3,45,6,7,8,98,9... са от типа който описах - каскадьори-дубльори и невъзможни сцени.

интересно ми е :) как може да гледате такива неща
толкова ли ви е скучно

някой по-горе каза, че си струва само заради лафовете и май e прав :D
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Едно хубаво катамаранче има така за не под 150 000 бона лъснато отвсякъде там гледам до снимачната площадка. Явно ще го оборудват с динамити и него :)
 
Re: От: The Expendables 3 във Варна!

Едно хубаво катамаранче има така за не под 150 000 бона лъснато отвсякъде там гледам до снимачната площадка. Явно ще го оборудват с динамити и него :)
Да, до каквото се докоснат - не става много след това. Ще видим къде ще го бумнат него и каква риба ще утепат там. :)
 
От: The Expendables 3 във Варна!

@nortrant първо го гледай после прави изводи, ще ти е по лесно да познаеш.
За първата част не си спомням дали имаше невъзможни неща, но втората си беше нормален екшън със забавни лафове от старите пушки в жанра :D
 
От: The Expendables 3 във Варна!

@nortrant всеки си има мнение, вкусове всякакви, просто за тези, които харесват класически екшъни, формираният актьорски състав е нещо невиждано и дори филмът да няма много смисъл, за феновете на тези холивудски звезди си е истинско забавление.
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Филма си е баш тъп и най-фрапиращата грешка - ставаще дума за Албания и имаше сцена в църква, ебати ташака. Някой да ми покаже църква в албания като там 90% са мюсюлмани! Само тъп американец няма да си направи справка в уикипедия преди да прави филм за милиони долари. За екшъна - посредствена работа, чак писва.
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Филма си е баш тъп и най-фрапиращата грешка - ставаще дума за Албания и имаше сцена в църква, ебати ташака. Някой да ми покаже църква в албания като там 90% са мюсюлмани! Само тъп американец няма да си направи справка в уикипедия преди да прави филм за милиони долари. За екшъна - посредствена работа, чак писва.

Е не така де.
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Още не мога да им се начудя на наще галфони защо преведоха филма "Непобедимите". Може би са мислили, че филмът ще е един и няма толкова да се забележи несъответствието с оригинала. Обаче сега на всяка част ще лъсва гафа. Това, между другото, си е чиста подигравка с интелекта на българите. "Дай да исмислим по-яко заглавие, че наще няма да схванат "Заменимите". Все едно превеждат някакво детско филмче...

Иначе самите филми са си дело на Силвестър Сталоун. Ако има някой за обвиняване за вредедата, нанесена на природата, е именно той, а не работника, който е заложил експлозивите, защото той просто си е вършел работата, заповядана му отгоре.

Ето едно доста забавно ревю на втория филм.

Те се завърнаха! Култовите екшън икони, които красяха обложките на видеокасетите от началото на 90-те /и съвсем скоро ще красят интероиора на старческия дом в Бевърли Хилс/ се събират отново накуп и оставят след себе си друг куп от мъртви вражески тела. Те са много, те са силни, те са непобедими и въпреки че се борят усилено с дископатията, никой не може да им се опре, освен коварната подагра.
 
Остава Замундата и Арената да спонсорират някои от снимките. Така и така реално нещо ще сдуха покрай тях, поне да има реванш като фри даунлод. :)

Иначе ще се съглася, че филма като сюжет и история не става, но се кефя да ги гледам на екрана. Навява спомени и носталгия към старите безсмислени екшъни. :)
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Аз се кефя, когато такива личности идват в България, няма как да е иначе. Последните години ходих на концерти на Deep Purple, на Metallica, на Whitesnake, сумати и актьори минаха оттук по няколко пъти. 90-тте години беше абсурдно, ако някой каже, че Арнолд или Рамбо ще дойдат в БГ или пък Deep Purple ще идват няколко пъти в Каварна, а някои даже си накупиха и къщи :). Ако преди 15 години някой го бе казал това, че ще се случи щяха да го вкарат в лудница сигурно.
 
От: The Expendables 3 във Варна!

Ама вие още ли гледате американските сапунки :mad: ,че и с тея дядки
 
От: Re: The Expendables 3 във Варна!

Иначе ще се съглася, че филма като сюжет и история не става, но се кефя да ги гледам на екрана. Навява спомени и носталгия към старите безсмислени екшъни. :)

Аз също ще ги гледам на екрана, но ще е на малкия екран, че за големия не си струва разхода. Иначе на Сталоун му свалям шапка за физиката, макар и напомпана със стероиди.
 
От: The Expendables 3 във Варна!

тия идват щото тука е евтино да снимат. Вместо да ги одрусат тия дъртаци от общината за снимки и да оправят дупките по улиците или нещо полезно те мислят, че много важно като идват някакви актьори в залеза на кариерата си.
Те американците така снимат филми за русия - в някоя евтина държава гъзолизец на сащ, щото никой няма да им даде да снимат на червения площад такива помии като 90% от филмите им.

Това е мое мнение, отдавна избягвам американските бози, гледам само анимациите им, щото са добре направени. Другите филми са слаби, даже не мога да се сетя филм, който да кажа че е готин от последните години :)
 

Горе