trohi.com се продава...

contra

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Инфото:
  • URL: trohi.com
  • Сайтът е live от април 2009, домейнът е регистриран в Moniker и изтича април другата година.
  • Трафик - слаб, Г. Аналитикс показва някъде 60-90 уникални дневно. Около 60% от посещенията идват от Гугъл. Сайтът е популярен сред СЕО оптимизаторите и събмитърите. Освен да го регна в 10-ина директории и да разменя 3 линка, друго СЕО не съм му правил. Повече от година седи закован в началото на втората страничка на търсенето за "Социална мрежа" в Гугъл. Присъства в много събмит-списъци и наскоро видях, че саго вкарали и в ония там Share бутончета барабар със свежо, любими и прочие.
  • Приходи - никакви. Сами може да видите че няма грам реклама по него.
  • Дриг, дизайнът е бутнат от мен, тъй че да не прилича на хилядите други дригове.
  • Настроен и моднат за максимално лесно ползване - събмитърите са споделяли, че затва много го обичат.
  • Вади скрийншотове на страниците автоматик, за да не се морят събмитърите да слагат картинки.. Доколкото знам само Любими и още един сайт имат такова нещо. На втория даже аз съм го правил.

Продавам го просто щото не ми е интересно да се занимавам с него. Отварям го веднъж на 2 месеца да видя дали е там.

Не съм продавал сайт досега и нямам конкретна цена предвид, затова очаквам предложения. Ако не харесам предложенията, ще си го запазя да си седи там и да дъртее още.

Айде стига че много инфо стана...
 
От: trohi.com се продава...

Здравей, кажи наистина от къде да почваме с цените, че ако ти кажа 200 лева, пък ти очакваш 2000 ... ще икономисаме клавиши :)
 
От: trohi.com се продава...

Ако не се подразбира - продава се без хостинга.
Сички за цена питат. Наложи се да прегледам половината пазар как вървят..

Ок, 160 лв минимална цена. Който предложи 250 го взема отмах.
 
От: trohi.com се продава...

:) ... колко ще ми вземеш на час за преправяне на дизайна? Ще го прехвърлиш ли на мой хост и колко ще ми струва и това? :) ... и кажи горе-долу колко трафик прави на месец.
 
От: trohi.com се продава...

:) ... колко ще ми вземеш на час за преправяне на дизайна? Ще го прехвърлиш ли на мой хост и колко ще ми струва и това? :) ... и кажи горе-долу колко трафик прави на месец.
2111eec.gif

Ако някой иска някоя конкретна страничка от аналитикса, цъкам и нея.

Дизайн - не помня карантиите на това чудо и ще ме затормози. Затова не мога да кажа цена на час за седене и почесване :) Кажи ми горе-долу идеята си да помисля ако все пак настояваш.

Помощ при прехвърлянето се включва в цената, но без ГАРАНЦИИ. Примерно в момента не се сещам как точно преместих базичката последния път, че е малко дебела. Ще питаме за акъл тука колегите ако има зор.

И аз самият ще искам инструкции как се прехвърля домейн, че не съм досега.. :)
 
От: От: trohi.com се продава...

Давам 200 лв., харесва ми сайтчето, имам и десетки излишни домейни, където ще мога да си клонирам системата и да си пускам линкчета :)

Ако си съгласен пиши ми ЛС.
 
От: trohi.com се продава...

Мерси за интереса, но чакайте да видим какво се прави в такава ситуация...

От варлов имам непотвърдено предложение за максимума, дето съм посочил горе, затова ще помоля всеки да си напише тук офертата, ако може.
За да няма скрито-покрито и съмнения, че се опитвам да се тарикатя.
 
От: trohi.com се продава...

и 300 може :) аз съм за тази цена.

/извинявам се ако "скачам" и засягам някой, не съм член от форума/
 
Е как да не си:

violleta
Junior Member

:)
 
От: От: trohi.com се продава...

и 300 може :) аз съм за тази цена.

/извинявам се ако "скачам" и засягам някой, не съм член от форума/
Мерси за хубавата оферта, но вече имам уговорка в напреднал стадий с варлов и тя важи до евентуалното й разтрогване :)
 

Горе